Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (121 entries)

note: translators: %1$s and %2$s are replaced by opening and closing anchor tags.
en: Yoast respects your privacy. Read %1$sour privacy policy%2$s on how we handle your personal information.
pl: Yoast szanuje Twoją prywatność. Przeczytaj %1$snasza polityka prywatności%2$s o tym, jak postępujemy z Twoimi danymi osobowymi.

en: Welcome notice
pl: Powiadomienie powitalne

en: Show welcome notice
pl: Pokaż powiadomienie powitalne

note: translators: %s: Yoast Duplicate Post.
en: You've successfully installed %s!
pl: Pomyślnie zainstalowano %s!

en: You have successfully subscribed to the newsletter. Please check your inbox.
pl: Pomyślnie zapisałeś się do newslettera. Proszę, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą.

en: Please enter valid e-mail address.
pl: Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

en: Something went wrong. Please try again later.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

en: Added
pl: Dodano

en: Removed
pl: Usunięto

en: An error occurred while deleting the Rewrite & Republish copy.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania kopii Przeredaguj i Opublikuj ponownie.

note: Description of the plugin
en: The go-to tool for cloning posts and pages, including the powerful Rewrite & Republish feature.
pl: Narzędzie do powielania wpisów i stron, w tym rozbudowana funkcja Przeredaguj i Opublikuj ponownie.

note: translators: 1: The page title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten page %1$s is now scheduled to replace the original page. It will be published on %2$s.
pl: Ta przeredagowana strona %1$s ma zastąpić oryginalną stronę. Zostanie ona opublikowana w dniu %2$s.

note: translators: 1: The post title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten post %1$s is now scheduled to replace the original post. It will be published on %2$s.
pl: Ten przeredagowany wpis %1$s ma zastąpić oryginalny wpis. Zostanie on opublikowany w dniu %2$s.

en: Schedule republish
pl: Zaplanuj ponowną publikację

note: translators: %s: Date on which the post is to be republished.
en: Republish on: %s
pl: Opublikuj ponownie dnia: %s

en: Compare
pl: Porównaj

en: Do you want to compare your changes with the original version before merging? Please save any changes first.
pl: Czy chcesz porównać swoje zmiany z wersją oryginalną przed scaleniem? Proszę najpierw zapisać wszystkie zmiany.

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Rewrite & Republish of %s
pl: Przepisanie i ponowna publikacja %s

[ctx: verb]
en: Rewrite & Republish
pl: Przeredaguj i Ponownie opublikuj

note: translators: %s: Post title.
en: Rewrite & Republish &#8220;%s&#8221;
pl: Przeredaguj i Ponownie opublikuj &#8220;%s&#8221;

en: Show these links
pl: Pokaż te odnośniki

en: Warning: users will be able to copy, rewrite and republish all posts, even those of other users.
pl: Ostrzeżenie: użytkownicy będą mogli kopiować, przeredagowywać i ponownie publikować wszystkie wpisy, nawet te należące do innych użytkowników.

en: Rewrite & Republish
pl: Przeredaguj i Opublikuj ponownie

en: In a metabox in the Edit screen
pl: W metaboxie na ekranie edycji

en: Post format
pl: Format wpisu

en: The original post has been edited in the meantime. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
pl: Oryginalny wpis został w międzyczasie zmieniony. Jeśli klikniesz "Opublikuj ponownie", ten przeredagowany wpis zastąpi oryginalny.

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s post duplicated. You can now start rewriting your post in the duplicate of the original post. Once you choose to republish it your changes will be merged back into the original post. | %s posts duplicated. You can now start rewriting your posts in the duplicates of the original posts. Once you choose to republish them your changes will be merged back into the original post.
pl[0]: %s wpis zduplikowany. Teraz możesz zacząć przepisywać swój wpis w duplikacie oryginalnego wpisu. Po wybraniu opcji ponownego opublikowania zmiany zostaną scalone z powrotem z oryginalnym wpisem.
pl[1]: %s wpisy zduplikowane. Teraz możesz zacząć przepisywać swoje wpisy w duplikatach oryginalnych wpisów. Po wybraniu opcji ponownego opublikowania zmiany zostaną scalone z powrotem z oryginalnym wpisem.
pl[2]: %s wpisów zduplikowanych. Teraz możesz zacząć przepisywać swoje wpisy w duplikatach oryginalnych wpisów. Po wybraniu opcji ponownego opublikowania zmiany zostaną scalone z powrotem z oryginalnym wpisem.

en: Your original post has been replaced with the rewritten post. You are now viewing the (rewritten) original post.
pl: Twój oryginalny wpis został zastąpiony przeredagowaną wersją. Przeglądasz teraz (przeredagowany) oryginalny wpis.

note: translators: %1$s: scheduled date of the copy, %2$s: scheduled time of the copy.
en: A duplicate of this post was made, which is scheduled to replace this post on %1$s at %2$s.
pl: Utworzono duplikat tego wpisu, który ma zastąpić ten wpis dnia %1$s o %2$s.

en: A duplicate of this post was made. Please note that any changes you make to this post will be replaced when the duplicated version is republished.
pl: Ten wpis został powielony. Pamiętaj, że wszelkie zmiany wprowadzone w tym wpisie zostaną zastąpione po ponownym opublikowaniu powielonej wersji.

en: You can only make one Rewrite & Republish duplicate at a time, and a duplicate of this post already exists in the trash. Permanently delete it if you want to make a new duplicate.
pl: Można utworzyć tylko jedną powieloną wersję do przeredagowania i pownownej publikacji na raz, a powielona wersja tego wpisu już istnieje w koszu. Usuń ją na stałe, jeśli chcesz stworzyć nową powieloną wersję.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
pl: Możesz teraz zacząć przeredagowywać swój wpis w tym duplikacie oryginalnego wpisu. Jeśli klikniesz "Opublikuj ponownie", ten przeredagowany wpis zastąpi oryginalny.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", your changes will be merged into the original post and you’ll be redirected there.
pl: Możesz teraz zacząć przepisywać swój wpis w tym duplikacie oryginalnego wpisu. Jeśli klikniesz „Publikuj ponownie”, Twoje zmiany zostaną scalone z oryginalnym wpisem i zostaniesz tam przekierowany.

en: An error occurred while republishing the post.
pl: Podczas ponownego publikowania wpisu wystąpił błąd.

en: Republish
pl: Opublikuj ponownie

en: You cannot create a copy for Rewrite & Republish if the original is not published or if it already has a copy.
pl: Nie można utworzyć kopii dla funkcji Przeredaguj i Opublikuj ponownie, jeśli oryginał nie jest opublikowany lub jeśli ma już swoją kopię.

en: Copy creation failed, could not create a copy.
pl: Tworzenie kopii nie powiodło się, nie udało się utworzyć kopii.

en: You cannot create a copy of a post which is intended for Rewrite & Republish.
pl: Nie możesz utworzyć kopii wpisu, który jest przeznaczony do przeredagowania i ponownego opublikowania.

en: &larr; Return to editor
pl: &larr; Wróć do edytora

note: translators: %s: original item link (to view or edit) or title.
en: Compare changes of duplicated post with the original (&#8220;%s&#8221;)
pl: Porównaj zmiany w przeredagowanym wpisie z oryginalnym (&#8220;%s&#8221;)

en: Changes overview failed, could not find original post.
pl: Przegląd zmian nie powiódł się, nie można odnaleźć oryginalnego wpisu.

note: translators: %s: post ID.
en: Changes overview failed, could not find post with ID %s.
pl: Przegląd zmian nie powiódł się, nie można znaleźć wpisu o identyfikatorze %s.

en: No post has been supplied!
pl: Nie dostarczono żadnego wpisu!

en: You aren't allowed to duplicate this post
pl: Nie możesz powielić tego wpisu.

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

note: translators: 1: Code start tag, 2: Code closing tag, 3: Link start tag to the template tag documentation, 4: Link closing tag.
en: You can also use the template tag %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMore info on the template tag%4$s.
pl: Możesz także użyć tagu szablonu %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sWięcej informacji o tagu szablonu%4$s.

note: translators: %s: Post title.
en: New draft of &#8220;%s&#8221;
pl: Nowy szkic &#8220;%s&#8221;

[ctx: verb]
en: Clone
pl: Powiel

note: translators: %s: post title
en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
pl: Oryginalny element, z którego został skopiowany, to: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
pl: Oryginalny element, z którego został skopiowany, to: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>

en: Delete reference to original item.
pl: Usuń odniesienia do oryginalnego elementu.

en: Email address
pl: Adres e-mail

note: translators: 1: Yoast
en: If you want to stay up to date about all the exciting developments around Duplicate Post, subscribe to the %1$s newsletter!
pl: Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi wydarzeniami związanymi z Powiel wpis, zapisz się do newslettera %1$s!

note: Author of the plugin
en: Enrico Battocchi & Team Yoast
pl: Enrico Battocchi i zespół Yoast

note: Plugin Name of the plugin
en: Yoast Duplicate Post
pl: Powiel wpis od Yoast

note: translators: %s: Post title.
en: Clone &#8220;%s&#8221;
pl: Klonuj &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Original: %s
pl: Oryginalnie: %s

en: Original item
pl: Oryginalny element

en: After the title in the Post list
pl: Po tytule na liście wpisów

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
pl: Można również usunąć odwołanie do oryginalnego elementu za pomocą pola wyboru w Szybkiej edycji.

en: In a column in the Post list
pl: W kolumnie na liście wpisów

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox
pl: Można także usunąć odwołanie do oryginalnego elementu za pomocą pola wyboru

en: Show original item:
pl: Pokaż oryginalny element:

en: Settings sections
pl: Sekcje ustawień

en: Settings for Duplicate Post
pl: Ustawienia dla duplikatów wpisu

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
pl: Zobacz &#8222;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
pl: Podejrzyj &#8222;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
pl: Edytuj &#8222;%s&#8221;

en: Current user is not allowed to copy posts.
pl: Użytkownik nie posiada uprawnień do duplikowania wpisów.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
pl: prawdopodobnie nie chcesz włączać tej opcji, dopóki nie masz bardzo specyficznych wymagań

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Bulk Actions
pl: Działania zbiorcze

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
pl: Możesz użyć znaku * aby dopasować zero lub więcej znaków alfanumerycznych lub znaków podłogi: np. field*

en: Menu order
pl: Kolejność w menu

en: Author
pl: Autor

en: Template
pl: Szablon

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
pl[0]: %s element skopiowany.
pl[1]: %s elementy skopiowane
pl[2]: %s elementów skopiowanych

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
pl: To czy linki są wyświetlane dla własnych typów wpisów tworzonych przez motywy lub wtyczki zależy od wykorzystania przez nie natywnych elementów interfejsu WordPressa.

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
pl: Wybierz rodzaje treści, dla których chcesz włączyć wtyczkę.

en: Enable for these post types
pl: Włącz dla tych typów wpisów

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
pl: Hasła i treść wpisów chronionych hasłem mogą stać się widoczne dla niepożądanych użytkowników i gości.

en: Show/hide private taxonomies
pl: Pokaż/ukryj prywatne taksonomie

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
pl: Dodaj tę liczbę do oryginalnej wartości kolejności w menu (puste pole lub zero zachowa obecną wartość)

en: Increase menu order by
pl: Zwiększ pole kolejności menu o

en: except pingbacks and trackbacks
pl: Z wyjątkiem pingbacków i trackbacków

en: Comments
pl: Komentarze

en: Children
pl: Elementy potomne

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Password
pl: Hasło

en: Content
pl: Treść

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Slug
pl: Uproszczona nazwa

en: Date
pl: Data

en: Title
pl: Tytuł

en: Post/page elements to copy
pl: Elementy strony/wpis do zduplikowania

en: Display
pl: Wyświetlacz

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: What to copy
pl: Co kopiować

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
pl: Funkcja kopiowania dla tego typu wpisów nie jest włączona w ekranie opcji

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Admin bar
pl: Pasek administratora

en: Edit screen
pl: Ekran edycji

en: Post list
pl: Lista wpisów

en: Show links in
pl: Pokazuj linki w

en: Roles allowed to copy
pl: Jakie role mogą tworzyć kopie

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
pl: Tekst dodawany na końcu oryginalnego tytułu, np. "(kopia)" (pozostaw puste aby nie dodawać sufiksu)

en: Title suffix
pl: Sufiks tytułu

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
pl: Prefiks dodawany do oryginalnego tytułu, np "Kopia " (pozostaw puste aby nie używać prefiksu)

en: Title prefix
pl: Przedrostek tytułu

en: Do not copy these taxonomies
pl: Nie kopiuj tych taksonomii

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
pl: Lista pól meta, rozdzielonych przecinkami, których nie wolno kopiować.

en: Do not copy these fields
pl: Nie kopiuj tych pól

en: Duplicate Post
pl: Powiel wpis

en: Duplicate Post Options
pl: Opcje

en: Copy creation failed, could not find original:
pl: Nie udało się powielić kreacji, ponieważ nie znaleziono oryginału:

en: No post to duplicate has been supplied!
pl: Brak postów do powielania!

en: New Draft
pl: Nowy szkic

en: Copy to a new draft
pl: Skopiuj do nowego szkicu

en: Clone
pl: Powiel
