Themes - Astra - en to cs_CZ translation catalogue (888 entries)

en:  Title
cs_CZ:  Název

en: #1 Sales Funnel Builder for WordPress.
cs_CZ: #1 Tvůrce prodejních cest pro WordPress.

en: #1 Sales Funnel WordPress Builder.
cs_CZ: Nejprodávanější tvůrce WordPressu.

en: % Comments
cs_CZ: % Komentářů

en: %1$s at %2$s
cs_CZ: %1$s v %2$s

en: %s Settings
cs_CZ: %s Nastavení

en: & Free Shipping
cs_CZ: & doprava zdarma

en: (Edit)
cs_CZ: (editovat)

en: 1 Comment
cs_CZ: 1 Komentář

en: 280+ Ready to Import Templates.
cs_CZ: 280+ šablon připraveno k importu .

en: 404 Not Found
cs_CZ: 404 Nenalezeno

en: About
cs_CZ: O produktu

en: Above %s
cs_CZ: Nad %s

en: Above Footer
cs_CZ: Nad zápatím

en: Above Header
cs_CZ: Nad hlavičkou

en: Accent
cs_CZ: Zvýraznění

en: Access extra conversion tools to make more profit from your eCommerce store
cs_CZ: Získejte přístup k dalším konverzním nástrojům, abyste získali větší zisk z vašeho obchodu eCommerce

en: Accessibility
cs_CZ: Přístupnost

en: Account
cs_CZ: Účet

en: Account Menu Color
cs_CZ: Barva menu účtu

en: Account URL
cs_CZ: URL účtu

en: Account Woo Navigation
cs_CZ: Navigace účtu Woo

en: Account icon link
cs_CZ: Ikona odkazu na účet

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate Importer Plugin
cs_CZ: Aktivovat importovací plugin

en: Activated
cs_CZ: Aktivováno

en: Activating
cs_CZ: Aktivování

en: Activating Importer Plugin
cs_CZ: Aktivování importovacího pluginu

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add Custom HTML
cs_CZ: Přidat vlastní HTML

en: Add To Cart
cs_CZ: Přidat do košíku

en: Add To Cart Action
cs_CZ: Akce Přidat do košíku

en: Add Widget
cs_CZ: Přidat Widget

en: Add content conditionally in the various hook areas of the theme.
cs_CZ: Přidat obsah podmíněně do různých zaháčkovaných oblastí šablony.

en: Add custom text for cart button
cs_CZ: Přidat vlastní text pro tlačítko košíku

en: Add payment title
cs_CZ: Přidat platební titul

en: Add widgets here:
cs_CZ: Widgety přidat sem:

en: Adds plus and minus buttons besides product quantity
cs_CZ: Přidat tlačítka plus a mínus vedle množství produktu

en: Adds shipping text next to the product price.
cs_CZ: Přidá text o dopravě vedle ceny produktu.

en: After
cs_CZ: Po

en: After Comments
cs_CZ: Po komentářích

en: After Content
cs_CZ: Pod obsahem

en: After Footer
cs_CZ: Pod zápatím

en: After Header
cs_CZ: Pod záhlavím

en: After Page
cs_CZ: Pod stránkou

en: After Post
cs_CZ: Pod článkem

en: After Post Content
cs_CZ: Pod obsahem příspěvku

en: After Sidebar
cs_CZ: Pod bočním panelem

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All Pages, All Posts, All Attachments
cs_CZ: Všechny stránky, všechny příspěvky, všechny přílohy

en: Archive
cs_CZ: Archiv

en: Archive Columns
cs_CZ: Sloupce archivu

en: Archive Content Width
cs_CZ: Šířka obsahu archívu

en: Archive Description
cs_CZ: Popis archívu

en: Archive Title
cs_CZ: Název archivu

en: Archive blog layout
cs_CZ: Rozložení blogu archivu

en: Archive excerpt options
cs_CZ: Nastavení úryvků archivu

en: Archive pagination options
cs_CZ: Nastavení stránkování archivu

en: Archive read time
cs_CZ: Čas čtení archivu

en: Archives
cs_CZ: Archívy

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Assign Footer Menu
cs_CZ: Přiřadit menu zápatí

en: Astra Menu Settings
cs_CZ: Nastavení Astra menu

en: Astra Settings
cs_CZ: Nastavení Astra

en: Astra WordPress Theme
cs_CZ: Šablona Astra WordPress

en: Astra Works Seamlessly with WooCommerce!
cs_CZ: Astra funguje bez problémů s WooCommerce!

en: Astra is fast, fully customizable & beautiful WordPress theme suitable for blog, personal portfolio, business website and WooCommerce storefront. It is very lightweight (less than 50KB on frontend) and offers unparalleled speed. Built with SEO in mind, Astra comes with Schema.org code integrated and is Native AMP ready so search engines will love your site. It offers special features and templates so it works perfectly with all page builders like Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi, etc. Some of the other features: # WooCommerce Ready # Responsive # RTL & Translation Ready # Extendible with premium addons # Regularly updated # Designed, Developed, Maintained & Supported by Brainstorm Force. Looking for a perfect base theme? Look no further. Astra is fast, fully customizable and WooCommerce ready theme that you can use for building any kind of website!
cs_CZ: Astra je rychlá, plně přizpůsobitelná a krásná šablona vhodná pro blog, osobní portfolio, firemní stránky nebo WooCommerce obchod. Astra je datově nenáročná (méně než 50KB na stránkách) a nabízí bezkonkurenční rychlost. Postavena s ohledem na SEO přichází Astra s integrovaným Schema.org kódem a je nativně AMP ready, takže vyhledávače budou mít rády vaše stránky. Speciální funkce a šablony si perfektně rozumí se všemi WordPress tvůrci jako Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi atd. Některé z mnoha dalších funkcí:  # WooCommerce Ready # Responsivní # RTL & Snadno překladatelná # Rozšiřitelná prémiovými doplňky # Pravidelně aktualizovaná # Designovaná, vyvíjená, udržovaná & podporovaná Brainstorm Force. Hledáte perfektní šablonu? Už nehledejte. Astra je rychlá, plně přizpůsobitelná a WooCommerce ready šablona, se kterou můžete vybudovat jakoukoli webovou stránku!

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Author info
cs_CZ: Informace o autorovi

en: Author name:
cs_CZ: Jméno autora:

en: Auto load previous posts
cs_CZ: Automaticky načíst předchozí příspěvky

en: Automate your WordPress setup.
cs_CZ: Automatizujte nastavení WordPressu.

en: Availability:
cs_CZ: Dostupnost:

en: Avatar Width
cs_CZ: Šířka avataru

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background Color-Image
cs_CZ: Barva a obrázek pozadí

en: Background Overlay
cs_CZ: Překrytí pozadí

en: Banner Layout
cs_CZ: Rozvržení banneru

en: Banner Min Height
cs_CZ: Min. výška banneru

en: Base Colors
cs_CZ: Základní barvy

en: Base Font
cs_CZ: Základní písmo

en: Base Typography
cs_CZ: Základní typografie

en: Beautiful store variation swatches.
cs_CZ: Krásný vzorník variací obchodu.

en: Before Comments
cs_CZ: Nad komentáři

en: Before Content
cs_CZ: Před obsahem

en: Before Footer
cs_CZ: Před zápatím

en: Before Header
cs_CZ: Před záhlavím

en: Before Page
cs_CZ: Nad stránkou

en: Before Post
cs_CZ: Nad příspěvkem

en: Before Post Content
cs_CZ: Nad obsahem příspěvku

en: Before Sidebar
cs_CZ: Před bočním panelem

en: Before Title
cs_CZ: Před Nadpis

en: Below %s
cs_CZ: Pod  %s

en: Below Footer
cs_CZ: Pod zápatím

en: Below Header
cs_CZ: Pod záhlavím

en: Block Editor
cs_CZ: Blokový editor

en: Blog / Archive
cs_CZ: Blog / Archív

en: Blog Description
cs_CZ: Popis blogu

en: Blog Options
cs_CZ: Nastavení blogu

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
cs_CZ: Stránka blogu je ta stránka, na kterou máte nastaveno zobrazování nejnovějších příspěvků.

en: Blog Title
cs_CZ: Název blogu

en: Body Font
cs_CZ: Písmo běžného textu

en: Body Text
cs_CZ: Text těla stránky

en: Bold 700 Italic
cs_CZ: Tučné 700 kurzíva

en: Border
cs_CZ: Ohraničení

en: Border Color
cs_CZ: Barva okraje

en: Border Radius
cs_CZ: Poloměr ohraničení

en: Border Size
cs_CZ: Síla okraje

en: Border Width
cs_CZ: Šířka ohraničení

en: Borders
cs_CZ: Ohraničení

en: Bottom
cs_CZ: Dole

en: Bottom Border Color
cs_CZ: Barva spodního okraje

en: Bottom Border Size
cs_CZ: Velikost spodního okraje

en: Box Background
cs_CZ: Pozadí rámce

en: Box shadow design options
cs_CZ: Možnosti designu stínu boxu

en: Boxed
cs_CZ: Ohraničený (boxed)

en: Breadcrumb
cs_CZ: Drobečková navigace

en: Breadcrumb Overview
cs_CZ: Drobečková navigace přehled

en: Breadcrumb Source
cs_CZ: Zdroj drobečkové navigace

en: Browse:
cs_CZ: Procházet:

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Button %s
cs_CZ: Tlačítko %s

en: Button Background
cs_CZ: Pozadí tlačítka

en: Button Color
cs_CZ: Barva tlačítka

en: Button Link
cs_CZ: Odkaz tlačítka

en: Button Presets
cs_CZ: Přednastavení tlačítek

en: Button Style
cs_CZ: Styl tlačítka

en: Button Text
cs_CZ: Text tlačítka

en: Button Width
cs_CZ: Šířka tlačítka

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítka

en: By
cs_CZ: Napsal

en: By: %s
cs_CZ: Napsal %s

en: Cancel Reply
cs_CZ: Zruš odpověď

en: Capitalize
cs_CZ: Kapitálkami

en: Cart
cs_CZ: Košík

en: Cart Abandonment Recovery
cs_CZ: Obnova opuštění košíku

en: Cart Button
cs_CZ: Tlačítko košiku

en: Cart Button Text
cs_CZ: Text tlačítka košíku

en: Cart Click
cs_CZ: Kliknutí na košík

en: Cart Click Action
cs_CZ: Akce kliknutí na košík

en: Cart Color
cs_CZ: Barva košíku

en: Cart Icon
cs_CZ: Ikona košíku

en: Cart Label
cs_CZ: Štítek košíku

en: Cart Label Position
cs_CZ: Umístění štítku vozíku

en: Cart Page
cs_CZ: Stránka košíku

en: Cart Tray
cs_CZ: Lišta košíku

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Category
cs_CZ: Rubriky

en: Center
cs_CZ: Na střed

en: Center Heavy 25/50/25
cs_CZ: Těžký střed 25/50/25

en: Change Cart Button Text
cs_CZ: Změna textu tlačítka košíku

en: Changes single product variation layout to be displayed inline or stacked.
cs_CZ: Změní rozložení jednotlivých variant produktu tak, aby se zobrazovaly v řádku nebo na sobě.

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Checkout Button
cs_CZ: Tlačítko pokladny

en: Choose Icon Colors
cs_CZ: Výběr barev ikon

en: Click here to assign a widget for this area.
cs_CZ: Klikněte pro přidání widgetu do této oblasti.

en: Click to edit this Row.
cs_CZ: Klikněte pro úpravu tohoto řádku.

en: Click to edit this element.
cs_CZ: Klikněte pro úpravu tohoto prvku.

en: Clone, Delete element options
cs_CZ: Možnosti klonování, odstranění

en: Close Cart Drawer
cs_CZ: Zavřít zásuvku vozíku

en: Close Icon Color
cs_CZ: Barva ikony zavření

en: Collapse to Rows
cs_CZ: Sbalit na řádky

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Color  1
cs_CZ: Barva 1

en: Color  2
cs_CZ: Barva 2

en: Color  3
cs_CZ: Barva 3

en: Color  4
cs_CZ: Barva 4

en: Color  5
cs_CZ: Barva 5

en: Color  6
cs_CZ: Barva 6

en: Color  7
cs_CZ: Barva 7

en: Color  8
cs_CZ: Barva 8

en: Color  9
cs_CZ: Barva 9

en: Color Type
cs_CZ: Typ barvy

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
cs_CZ: 1. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
cs_CZ: 2. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
cs_CZ: 3. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
cs_CZ: 4. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
cs_CZ: 5. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
cs_CZ: 6. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
cs_CZ: 7. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
cs_CZ: 8. barva šablony

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
cs_CZ: 9. barva šablony

en: Colors
cs_CZ: Barvy

en: Colors & Background
cs_CZ: Barvy & pozadí

en: Colors & Background Overview
cs_CZ: Barvy a Pozadí přehled

en: Column
cs_CZ: Sloupec

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Comfort
cs_CZ: Komfortní

en: Comment Counts
cs_CZ: Počet komentářů

en: Comment Page %s
cs_CZ: Komentář strana %s

en: Comment navigation
cs_CZ: Navigace v komentářích

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Comments Navigation
cs_CZ: Navigace v komentářích

en: Comments are closed.
cs_CZ: Diskuse uzavřena.

en: Compact
cs_CZ: Kompaktní

en: Configure Menu from Here.
cs_CZ: Upravit nabídku zde

en: Contact
cs_CZ: Kontakt

en: Contact Us
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: Container
cs_CZ: Kontejner

en: Container Background
cs_CZ: Pozadí kontejneru

en: Container Border
cs_CZ: Ohraničení kontejneru

en: Container Layout
cs_CZ: Rozvržení kontejneru

en: Container Overview
cs_CZ: Přehled pro kontejner

en: Container Width
cs_CZ: Šířka kontejneru

en: Container spacings
cs_CZ: Rozestupy kontejnerů

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content Alignment
cs_CZ: Zarovnání obsahu

en: Content Background
cs_CZ: Pozadí obsahu

en: Content Boxed
cs_CZ: Ohraničený obsah (boxed)

en: Content Color
cs_CZ: Barva obsahu

en: Content Colors
cs_CZ: Barva obsahu

en: Content Font
cs_CZ: Písmo obsahu

en: Content Font Size
cs_CZ: Velikost písma obsahu

en: Content Layout
cs_CZ: Rozvržení obsahu

en: Content Link Color
cs_CZ: Barva odkazu na obsah

en: Content Width
cs_CZ: Šířka obsahu

en: Continue Shopping
cs_CZ: Pokračovat v nákupu

en: Continue reading %s
cs_CZ: Pokračovat ve čtení %s

en: Convert more, earn more with extensive cart conversion features
cs_CZ: Převádějte více, vydělávejte více díky rozsáhlým funkcím převodu košíku

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
cs_CZ: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Pohání [theme_author]

en: Core Blocks Spacing
cs_CZ: Rozteč základních bloků

en: Count Color
cs_CZ: Barva počítadla

en: Course Columns
cs_CZ: Sloupce kurzu

en: Course Content Table
cs_CZ: Tabulka obsahu kurzu

en: Course/Lesson Sidebar Layout
cs_CZ: Rozložení bočního panelu kurz/lekce

en: Create professional designed pixel perfect websites in minutes. Get access to 280+ pre-made full website templates for your favorite page builder.
cs_CZ: Vytvořte profesionálně navržené webové stránky s dokonalými pixely během několika minut. Získejte přístup k více než 280 předpřipraveným úplným šablonám webových stránek pro vašeho oblíbeného tvůrce stránek.

en: Currency Name
cs_CZ: Název měny

en: Currency Symbol
cs_CZ: Symbol měny

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom Layouts
cs_CZ: Vlastní rozložení

en: Custom Menu Text / HTML
cs_CZ: Vlastní text menu / HTML

en: Custom Post Types
cs_CZ: Vlastní typy příspěvků

en: Custom Text
cs_CZ: Vlastní text

en: Custom Width
cs_CZ: Vlastní šířka

en: Custom featured images size
cs_CZ: Vlastní velikost náhledových obrázků

en: Custom separator
cs_CZ: Vlastní oddělovač

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobit

en: Customize Button Style.
cs_CZ: Upravit styl tlačítka

en: Customize Transparent Header.
cs_CZ: Upravit průhledné záhlaví.

en: Customizer Setting
cs_CZ: Nastavení přizpůsobení

en: Dashboard
cs_CZ: Nástěnka

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Deactivating
cs_CZ: Deaktivování

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default Layout
cs_CZ: Výchozí rozvržení

en: Default System Font
cs_CZ: Výchozí systémové písmo

en: Descending
cs_CZ: Sestupně

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Desktop + Mobile
cs_CZ: Desktop + Mobil

en: Details &#187;
cs_CZ: Podrobnosti &#187;

en: Did you know Astra comes with dozens of ready-to-use <a href="https://wpastra.com/website-templates/?utm_source=dashboard&utm_medium=free-theme&utm_campaign=starter-templates" target="_blank">starter templates</a>? Install the Starter Templates plugin to get started.
cs_CZ: Věděli jste, že Astra přichází s desítkami připravených šablon <a href="https://wpastra.com/website-templates/?utm_source=dashboard&utm_medium=free-theme&utm_campaign=starter-templates" target="_blank">starter templates</a>? Instalujte Starter Templates plugin a začněte.

en: Different Logo For Mobile Devices?
cs_CZ: Jiné logo pro mobilní zařízení?

en: Different Logo For Retina Devices?
cs_CZ: Jiné logo pro retina zařízení?

en: Different Logo for Transparent Header?
cs_CZ: Jiné Logo pro transparentní Header?

en: Differentiate Rows
cs_CZ: Rozlišit řádky

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disable Above Header
cs_CZ: Zakázat horní hlavičku

en: Disable Banner Area
cs_CZ: Zakázat oblast bannerů

en: Disable Below Header
cs_CZ: Zakázat spodní hlavičku

en: Disable Breadcrumb
cs_CZ: Zakázat drobečkovou navigaci

en: Disable Featured Image
cs_CZ: Zakázat náhledový obrázek

en: Disable Footer
cs_CZ: Zakázat zápatí

en: Disable Footer Widgets
cs_CZ: Zakázat widgety v zápatí

en: Disable Header
cs_CZ: Zakázat záhlaví

en: Disable Menu
cs_CZ: Zakázat menu

en: Disable Mobile Header
cs_CZ: Zakázat záhlaví na mobilu

en: Disable Primary Header
cs_CZ: Zakázat hlavní hlavičku (header)

en: Disable Product Navigation
cs_CZ: Zakázat navigaci produktu

en: Disable Sections
cs_CZ: Zakázat Sekce

en: Disable Title
cs_CZ: Zakázat Nadpis

en: Disable on 404, Search & Archives?
cs_CZ: Zakázat na 404, Výsledcích hledání, Archívech?

en: Disable on Blog page?
cs_CZ: Zakázat na stránce Blog

en: Disable on Latest Posts Page?
cs_CZ: Zakázat na stránce nejnovějších příspěvků

en: Disable on Pages?
cs_CZ: Zakázat na stránkách?

en: Disable on Posts?
cs_CZ: Zakázat v příspěvcích?

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
cs_CZ: Zakázat na WooCommerce Product Pages?

en: Disabled
cs_CZ: Zakázat

en: Discover
cs_CZ: Objevte

en: Display Cart Count
cs_CZ: Zobrazit sumu košíku

en: Display Cart Title
cs_CZ: Zobrazit název košíku

en: Display Cart Total
cs_CZ: Zobrazit celkovou částku v košíku

en: Display On
cs_CZ: Zobrazit na

en: Display Serial Number
cs_CZ: Zobrazit sériové číslo

en: Display Settings
cs_CZ: Nastavení zobrazení

en: Distraction free checkout
cs_CZ: Pokladna bez rozptylování

en: Divider
cs_CZ: Oddělovač

en: Divider Color
cs_CZ: Barva oddělovače

en: Divider Size
cs_CZ: Velikost oddělovače

en: Divider element
cs_CZ: Prvek oddělovač

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Dotted
cs_CZ: Tečkovaný

en: Downloads, Orders grid view
cs_CZ: Zobrazení mřížky stahování, objednávek

en: Dropdown
cs_CZ: Rozevírací seznam

en: EDD Cart
cs_CZ: EDD košík

en: EDD Cart Icon Color
cs_CZ: EDD barva ikony košíku

en: EDD Single Product Sidebar
cs_CZ: EDD postranní panel jednotlivého produktu

en: Easy Digital Downloads Sidebar
cs_CZ: Rozvržení Easy Digital Downloads

en: Ecommerce steps navigation
cs_CZ: Navigační kroky ecommerce.

en: Edit
cs_CZ: Editovat

en: Edit %s
cs_CZ: Editovat %s

en: Email*
cs_CZ: E-mail*

en: Enable Breadcrumb
cs_CZ: Povolit drobečkovou navigaci

en: Enable Cross-sells
cs_CZ: Umožnit křížové prodeje

en: Enable On
cs_CZ: Zapnout

en: Enable Post Excerpt
cs_CZ: Zapnout úryvek příspěvku

en: Enable Quantity Plus and Minus
cs_CZ: Zapnout plus a mínus množství

en: Enable Related Posts
cs_CZ: Zapnout související příspěvky

en: Enable Scroll to Top
cs_CZ: Povolit skrolování nahoru

en: Enable Shipping Text
cs_CZ: Povolit text o přepravě

en: Enable Smooth Scroll to ID
cs_CZ: Umožnit plynulé posouvání na ID

en: Enable Sticky Add to Cart
cs_CZ: Povolit pevné Přidat do košíku

en: Enable on 404 Page?
cs_CZ: Povolit na stránce 404?

en: Enable on Archive?
cs_CZ: Povolit v archivu?

en: Enable on Blog / Posts Page?
cs_CZ: Povolit na stránce blogu / příspěvků?

en: Enable on Complete Website
cs_CZ: Zapnout pro celé stránky

en: Enable on Home Page?
cs_CZ: Povolit na domovské stránce?

en: Enable on Search?
cs_CZ: Povolit ve vyhledávání?

en: Enable on Single Page?
cs_CZ: Povolit na jedné stránce?

en: Enable on Single Post?
cs_CZ: Povolit na jediném příspěvku?

en: Enable on Singular?
cs_CZ: Povolit pro jednotlivé?

en: Enabled
cs_CZ: Povolit

en: Encourage last-minute purchases with extra conversion options at checkout
cs_CZ: Podpořte nákupy na poslední chvíli pomocí dalších možností konverze u pokladny

en: Enter valid email address!
cs_CZ: Vložte správný e-mail!

en: Equal Width Columns
cs_CZ: Sloupce stejné šířky

en: Every %d Minutes
cs_CZ: Každých %d minut

en: Excerpt
cs_CZ: Úryvek

en: Excerpt Word Count
cs_CZ: Počet slov v úryvku

en: Extended spacing options
cs_CZ: Rozšířené možnosti rozmístění

en: Extended typography options
cs_CZ: Rozšířené možnosti typografie

en: Extensive range of tools to help blog pages stand out
cs_CZ: Rozsáhlá řada nástrojů, které pomáhají blogovým stránkám vyniknout

en: Extra Light 200
cs_CZ: Velmi slabé 200

en: Extra Light 200 Italic
cs_CZ: Velmi slabé 200 kurzíva

en: Extra conversion options for store product pages means extra profit!
cs_CZ: Další možnosti konverze pro stránky produktů obchodu znamenají zisk navíc!

en: Extra-Bold 800 Italic
cs_CZ: Extra-tučné 800 kurzíva

en: Extras
cs_CZ: Doplňky

en: Extras option for product structure
cs_CZ: Extra možnosti pro strukturu produktu

en: Fade
cs_CZ: Zeslabit

en: Failed to Flush, try again later.
cs_CZ: Vyprázdnění se nezdařilo, zkuste to znovu později.

en: Failed, Please try again later.
cs_CZ: Selhání, zkuste to prosím později.

en: Featured
cs_CZ: Doporučené

en: Featured Image
cs_CZ: Náhledový obrázek

en: Fill
cs_CZ: Vyplnit

en: Finish your page on a high with amazing website footers
cs_CZ: Dokončete svou stránku na vysoké úrovni pomocí úžasných zápatí webu

en: First Row, Next Columns 100 - 50/50
cs_CZ: První řádek, další sloupce 100 - 50/50

en: Fluid layout
cs_CZ: Proměnlivé rozvržení

en: Flush Local Font Files
cs_CZ: Obnova místních souborů s písmy

en: Flyout
cs_CZ: Plovoucí

en: Font
cs_CZ: Písmo

en: Font Extras
cs_CZ: Extra možnosti písma

en: Font Family
cs_CZ: Font family (druh písma)

en: Font Size
cs_CZ: Velikost písma

en: Font Weight
cs_CZ: Síla (tučnost) písma

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
cs_CZ: Velmi velké

[ctx: Font size name]
en: Large
cs_CZ: Velké

[ctx: Font size name]
en: Medium
cs_CZ: Střední

[ctx: Font size name]
en: Small
cs_CZ: Malé

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Footer Bar
cs_CZ: Pruh v patičce

en: Footer Bar Layout 1
cs_CZ: Pruh v patičce rozvržení 1

en: Footer Bar Layout 2
cs_CZ: Pruh v patičce rozvržení 2

en: Footer Bar Overview
cs_CZ: Přehled funkcí pro pruh v patičce (Footer Bar)

en: Footer Bar Section 1
cs_CZ: Pruh v patičce sekce 1

en: Footer Bar Section 2
cs_CZ: Pruh v patičce sekce 2

en: Footer Builder
cs_CZ: Tvůrce zápatí

en: Footer Layout
cs_CZ: Rozložení zápatí

en: Footer Menu
cs_CZ: Zápatí menu

en: Footer Settings
cs_CZ: Nastavení zápatí (footer)

en: Footer Widget Area 1
cs_CZ: Zápatí Widget oblast 1

en: Footer Widget Area 2
cs_CZ: Zápatí Widget oblast 2

en: Footer Widget Area 3
cs_CZ: Zápatí Widget oblast 3

en: Footer Widget Area 4
cs_CZ: Zápatí Widget oblast 4

en: Footer Widgets
cs_CZ: Widgety v zápatí

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Free WordPress Page Builder Plugin.
cs_CZ: Bezplatný plugin tvůrce stránek WordPressu.

en: Free WordPress Page Builder.
cs_CZ: Volný tvůrce stránek WordPressu.

en: Full Content
cs_CZ: Celý obsah

en: Full Width
cs_CZ: Plná šířka

en: Full Width / Contained
cs_CZ: Plná šířka/Containered

en: Full Width / Stretched
cs_CZ: Plná šířka/Roztažené

en: Full Width layout
cs_CZ: Rozložení na celou šířku

en: Full-Screen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Get Started
cs_CZ: Začít

en: Global
cs_CZ: Globální

en: Global Highlight Type
cs_CZ: Globální typ zvýraznění

en: Global Palette
cs_CZ: Globální paleta

en: Global Sidebar Layout
cs_CZ: Globální rozvržení postranního panelu

en: Global padding setting for WordPress Group, Column, Cover blocks, it can be overridden by respective block's Dimension setting.
cs_CZ: Nastavení obecných okrajů pro WordPress skupinu, sloupec, překrytí bloku, může být přepsáno příslušným nastavením rozměrů bloku.

en: Grayscale
cs_CZ: Stupně šedi

en: Grid Column Layout
cs_CZ: Rozvržení mřížky sloupců

en: Grid, Masonry layout
cs_CZ: Mřížka, rozvržení zdiva

en: Guaranteed Safe Checkout
cs_CZ: Bezpečná platba je garantována

en: H1 Font
cs_CZ: H1 písmo

en: H2 Font
cs_CZ: H2 písmo

en: H3 Font
cs_CZ: H3 písmo

en: H4 Font
cs_CZ: H4 písmo

en: H5 Font
cs_CZ: H5 písmo

en: H6 Font
cs_CZ: H6 písmo

en: HTML Color
cs_CZ: Barva HTML

en: Hang Over Top
cs_CZ: Zavěsit nad vrchol

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Header Builder
cs_CZ: Tvůrce záhlaví

en: Header Button
cs_CZ: Header tlačítko

en: Header Cart Icon
cs_CZ: Ikona košíku v záhlaví

en: Header Layout
cs_CZ: Rozložení záhlaví

en: Header Position
cs_CZ: Umístění záhlaví

en: Header Sections
cs_CZ: Sekce záhlaví

en: Header Settings
cs_CZ: Nastavení záhlaví

en: Header Type
cs_CZ: Typ záhlaví

en: Header Types
cs_CZ: Typy záhlaví

en: Heading (H1-H6)
cs_CZ: Nadpis (H1-H6)

en: Heading 1
cs_CZ: Nadpis 1

en: Heading 2
cs_CZ: Nadpis 2

en: Heading 3
cs_CZ: Nadpis 3

en: Heading 4
cs_CZ: Nadpis 4

en: Heading 5
cs_CZ: Nadpis 5

en: Heading 6
cs_CZ: Nadpis 6

en: Heading Font
cs_CZ: Písmo nadpisů

en: Headings
cs_CZ: Nadpisy

en: Headings Font
cs_CZ: Písmo nadpisů

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Helpful Information
cs_CZ: Užitečné informace

en: Hide Cart Total Label
cs_CZ: Skrýt celkový štítek košíku

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
cs_CZ: Skrýt poslední položku nabídky na mobilu

en: Hide cart total label if cart is empty
cs_CZ: Skrýt celkový štítek košíku, pokud je košík prázdný

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Horizontal Alignment
cs_CZ: Horizontální zarovnání

en: Horizontal Content Alignment
cs_CZ: Horizontální zarovnání obsahu

en: Hover
cs_CZ: Při přejetí myší

en: Hover / Active
cs_CZ: Přejetí / Aktivní

en: Hover Color
cs_CZ: Barva při přejetí

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: Icon Background Space
cs_CZ: Prostor pozadí ikon

en: Icon Color
cs_CZ: Barva ikony

en: Icon Radius
cs_CZ: Poloměr ikony

en: Icon Size
cs_CZ: Velikost ikony

en: Icon Spacing
cs_CZ: Mezery mezi ikonami

en: Icons
cs_CZ: Ikony

en: If this color setting is not reflecting, check if colors are set from dedicated above, below or primary footer settings.
cs_CZ: Pokud toto barevné nastavení není výrazné, prověřte, zda jsou barvy vybrány z těch určených nahoře, dole nebo z primárního nastavení zápatí.

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Increased element count
cs_CZ: Zvýšený počet prvků

en: Inherit
cs_CZ: Dle šablony

en: Inline
cs_CZ: Inline (v řádku)

en: Inline Logo & Site Title
cs_CZ: Logo & Název stránky v jednom řádku

en: Inner Column Spacing
cs_CZ: Mezery vnitřních sloupců

en: Inner Element Spacing
cs_CZ: Mezery vnitřních prvků

en: Inner Elements Layout
cs_CZ: Rozložení vnitřních prvků

en: Inner Elements Spacing
cs_CZ: Mezery vnitřních prvků

en: Input Highlight Type
cs_CZ: Typ zvýraznění vstupu

en: Insert HTML text here.
cs_CZ: Vložit HTML text zde.

en: Inside
cs_CZ: Uvnitř

en: Install Importer Plugin
cs_CZ: Instalovat importovací plugin

en: Installed
cs_CZ: Nainstalováno

en: Installing
cs_CZ: Instaluji

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
cs_CZ: Vypadá to, že odkaz, který vás sem odkázal, byl chybný. Nechcete zkusit vyhledávání?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
cs_CZ: Vypadá to, že nemůžeme najít to co hledáte. Možná vám pomůže vyhledávání.

en: Item Divider
cs_CZ: Rozdělovač položek

en: Label Color
cs_CZ: Barva popisku

en: Language Switcher element
cs_CZ: Prvek přepínač jazyka

en: Last Item in Menu
cs_CZ: Poslední položka menu

en: Last Row, Previous Columns 50/50 - 100
cs_CZ: Poslední řádek, předchozí sloupce 50/50 - 100

en: Last Updated
cs_CZ: Naposledy aktualizováno

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
cs_CZ: Stránka posledních příspěvků je přední stranou vašich webových stránek když jsou poslední příspěvky zobrazeny na domovské stránce.

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
cs_CZ: Stránka nejnovějších příspěvků nebo když je jakákoliv stránka označena jako stránka blogu

en: Layout
cs_CZ: Rozvržení

en: Layout 1
cs_CZ: Rozvržení 1

en: Layout 2
cs_CZ: Rozvržení 2

en: Layout 4
cs_CZ: Rozvržení 4

en: Learn More
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Leave Review
cs_CZ: Přidat recenzi

en: Leave a Comment
cs_CZ: Diskuze

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Left Heavy 50/25/25
cs_CZ: Levá těžká 50/25/25

en: Left Heavy 66/33
cs_CZ: Levá těžká 66/33

en: Left Sidebar
cs_CZ: Boční panel vlevo

en: Legacy
cs_CZ: Zděděné

en: Letter Spacing
cs_CZ: Rozestup písmen

en: Light 300 Italic
cs_CZ: Slabé 300 kurzíva

en: Line Height
cs_CZ: Výška řádku

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link / Text
cs_CZ: Odkaz / Text

en: Link / Text Color
cs_CZ: Barva Odkazu / Textu

en: Link Color
cs_CZ: Barva odkazu

en: Link Hover Color
cs_CZ: Barva hover odkazu

en: Links
cs_CZ: Odkazy

en: Local font files not present.
cs_CZ: Lokální soubory písem nejsou k dispozici.

en: Log In
cs_CZ: Přihlásit se

en: Logged In Account Menu
cs_CZ: Nabídka přihlášení do účtu

en: Logged In View
cs_CZ: Pohled po přihlášení

en: Logged Out View
cs_CZ: Pohled po odhlášení

en: Login URL
cs_CZ: Přihlašovací URL

en: Logo Center
cs_CZ: Logo doprostřed

en: Logo Left
cs_CZ: Logo vlevo

en: Logo Right
cs_CZ: Logo vpravo

en: Logo Width
cs_CZ: Šířka loga

en: Loop End
cs_CZ: Loop konec

en: Lost your password?
cs_CZ: Zapomněli jste heslo?

en: Lowercase
cs_CZ: Malými písmeny

en: Main Menu
cs_CZ: Hlavní menu

en: Main Sidebar
cs_CZ: Hlavní boční panel

en: Make an instant connection with amazing site headers
cs_CZ: Vytvořte trvalé propojení s úžasnými záhlavími stránek

en: Make sidebars work harder to engage with Astra Pro
cs_CZ: Zajistěte, aby postranní panely lépe fungovaly s Astra Pro

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
cs_CZ: Udělejte rozložení záhlaví více přitažlivější a sexy!

en: Margin
cs_CZ: Okraj

en: Medium 500 Italic
cs_CZ: Střední 500 kurzíva

en: Membership Columns
cs_CZ: Sloupce členství

en: Menu
cs_CZ: Nabídka

en: Menu 2
cs_CZ: Nabídka 2

en: Menu 3
cs_CZ: Nabídka 3

en: Menu Color
cs_CZ: Barva nabídky

en: Menu Font
cs_CZ: Písmo nabídky

en: Menu Font Size
cs_CZ: Velikost písma nabídky

en: Menu Hover Style
cs_CZ: Styl nabídky při přejetí

en: Menu Label
cs_CZ: Označení menu

en: Menu Spacing
cs_CZ: Mezery nabídky

en: Menu Toggle
cs_CZ: Přepínač menu

en: Menus
cs_CZ: Nabídky

en: Meta
cs_CZ: Základní informace

en: Meta Color
cs_CZ: Barva mety

en: Meta Font
cs_CZ: Písmo mety

en: Meta Link Color
cs_CZ: Barva meta odkazu

en: Middle
cs_CZ: Střední

en: Minimal
cs_CZ: Minimalistický

en: Minus Quantity
cs_CZ: Zmenšit počet

en: Minute %s
cs_CZ: Minuta %s

en: Misc
cs_CZ: Různé

en: Mobile
cs_CZ: Mobil

en: Mobile Header
cs_CZ: Mobilní záhlaví

en: Mobile Logo (optional)
cs_CZ: Mobilní Logo (možnosti)

en: Mobile Menu
cs_CZ: Mobilní menu

en: Modern cart layout
cs_CZ: Moderní rozvržení košíku

en: Modern input style
cs_CZ: Moderní vstupní styl

en: Modern layout
cs_CZ: Moderní rozvržení

en: Modern my-account page
cs_CZ: Moderní stránka mého účtu

en: Modern order received layout
cs_CZ: Moderní uspořádání přijaté objednávky

en: Modern thank-you page design
cs_CZ: Moderní design stránky s poděkováním

en: More Options Available in Astra Pro!
cs_CZ: Více možností je dostupných v Astra Pro!

en: More color options
cs_CZ: Více možností nastavení barev

en: More design controls
cs_CZ: Více ovládacích prvků designu

en: More design options
cs_CZ: Více možností designu

en: More product galleries
cs_CZ: Více produktových galerií

en: More shop design layouts
cs_CZ: Více rozložení designu obchodu

en: More spacing options
cs_CZ: Více možností rozmístění

en: More typography options
cs_CZ: Více možností typografie

en: Multi-column layouts
cs_CZ: Rozvržení s více sloupci

en: My Account
cs_CZ: Můj účet

en: Name*
cs_CZ: Jméno*

en: Narrow Container Width
cs_CZ: Úzká šířka kontejneru

en: Narrow Width
cs_CZ: Úzká šířka

en: Newer Comments
cs_CZ: Novější komentáře

en: Next %s
cs_CZ: Další %s

en: Next Page
cs_CZ: Další strana

en: No Page Headers Found
cs_CZ: Žádná záhlaví nebyla nalezena

en: No Sidebar
cs_CZ: Bez bočního panelu

en: No plugin specified
cs_CZ: Není specifikovaný žádný plugin

en: No post data found!
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná data příspěvku!

en: No products in the cart.
cs_CZ: Váš košík je prázdný.

en: Nonce validation failed
cs_CZ: Ověření výrazu se nezdařilo

en: None
cs_CZ: Nic

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Note: The Cart Label on the header will be displayed by using shortcodes. Type any custom string in it or click on the plus icon above to add your desired shortcode.
cs_CZ: Poznámka: Popisek košíku v záhlaví se zobrazí pomocí krátkého kódu. Zadejte do něj libovolný vlastní řetězec nebo klikněte na ikonu plus výše a přidejte požadovaný krátký kód.

en: Note: These featured settings will only work for Layout 2 banner design.
cs_CZ: Poznámka: Tato doporučená nastavení budou fungovat pouze pro návrh banneru rozvržení 2.

en: Note: This description appear on %1$s archive for banner Layout 2.
cs_CZ: Poznámka: Tento popis se objeví v archivu %1$s pro rozvržení banneru 2.

en: Note: This title appear on %1$s archive for banner Layout 2.
cs_CZ: Poznámka: Tento titul se objeví v archivu %1$s pro rozvržení banneru 2.

en: Note: To get design settings in action make sure to enable Scroll to Top.
cs_CZ: Poznámka: Chcete-li aktivovat nastavení návrhu, povolte možnost Skrolovat nahoru.

en: Note: To get design settings in action make sure to select Header Position other than None.
cs_CZ: Poznámka: Chcete-li nastavení designu zobrazit v akci, nezapomeňte vybrat možnost Pozice záhlaví jiná než žádná.

en: Note: To get design settings make sure to enable sticky add to cart.
cs_CZ: Poznámka: Chcete-li nastavit design, ujistěte se, že je povoleno přidání do košíku.

en: Nothing Found
cs_CZ: Nic nenalezeno

en: Notice Position
cs_CZ: Umístění poznámky

en: Off-Canvas
cs_CZ: Sendvič

en: Off-Canvas Menu
cs_CZ: Sendvičové menu

en: Offcanvas product filters
cs_CZ: Produktové filtry offcanvas

en: Official
cs_CZ: Oficiální

en: Older Comments
cs_CZ: Starší komentáře

en: Optimize your WooCommerce store for maximum profit with enhanced features
cs_CZ: Optimalizujte svůj obchod WooCommerce pro maximální zisk pomocí vylepšených funkcí

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Order
cs_CZ: Řazení

en: Order by
cs_CZ: Seřadit podle

en: Order note, Coupon field control
cs_CZ: Poznámka k objednávce, kontrola kuponu

en: Out of stock
cs_CZ: Nedostupné

en: Outline
cs_CZ: Obrys

en: Outside
cs_CZ: Vně

en: Overlay Color
cs_CZ: Barva překrytí

en: Overline
cs_CZ: Nadtrhnout

en: Padded layout
cs_CZ: Rozložení s odsazením

en: Padding
cs_CZ: Vnitřní odsazení

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page %s
cs_CZ: Strana %s

en: Page Header
cs_CZ: Záhlaví stránky

en: Page Headers
cs_CZ: Záhlaví stránek

en: Pages:
cs_CZ: Stránky:

en: Paragraph Margin Bottom
cs_CZ: Spodní Margin (vnější okraj) odstavce

en: Payment Title
cs_CZ: Název platby

en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Persistent checkout form data
cs_CZ: Trvalá data formuláře pokladny

en: Please publish the changes and see result on the frontend.<br />[Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]
cs_CZ: Zveřejněte změny a podívejte se na výsledek na webu.<br />[Zásuvný vozík vyžaduje, aby byl košík přidán uvnitř tvůrce záhlaví]

en: Please update the %1$1s to version %2$2s or higher. Ignore if already updated.
cs_CZ: Aktualizujte prosím %1$1s na verzi %2$2s nebo vyšší. Ignorujte, pokuj je již aktualizováno.

en: Plugin Successfully Activated
cs_CZ: Plugin byl úspěšně aktivovaný

en: Plugin Successfully Deactivated
cs_CZ: Plugin úspěšně deaktivován

en: Plus Quantity
cs_CZ: Zvětšit počet

en: Popup Padding
cs_CZ: Okraj vyskakování

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Post Comment &raquo;
cs_CZ: Odeslat komentář &raquo;

en: Post Content
cs_CZ: Obsah příspěvku

en: Post Order
cs_CZ: Řazení příspěvků

en: Post Spacing
cs_CZ: Mezera mezi příspěvky

en: Post Structure
cs_CZ: Struktura příspěvku

en: Post Title Font
cs_CZ: Písmo názvu příspěvku

en: Post Title Font Size
cs_CZ: Velikost písma názvu příspěvku

en: Posts Query
cs_CZ: Hledat příspěvky

en: Posts Structure
cs_CZ: Struktura příspěvku

en: Presets
cs_CZ: Přednastavení

en: Preview
cs_CZ: Zobrazit náhled

en: Previous %s
cs_CZ: Předchozí %s

en: Previous Page
cs_CZ: Předchozí stránka

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Primary
cs_CZ: Primární

en: Primary %s
cs_CZ: Hlavní %s

en: Primary Footer
cs_CZ: Hlavní zápatí

en: Primary Header
cs_CZ: Hlavní záhlaví

en: Primary Header Button
cs_CZ: Hlavní Header tlačítko

en: Primary Header Overview
cs_CZ: Hlavní Header přehled

en: Primary Menu
cs_CZ: Hlavní menu

en: Proceed to checkout
cs_CZ: Pokračovat k pokladně

en: Product Archive
cs_CZ: Archiv produktů

en: Product Options
cs_CZ: Možnosti produktu

en: Product Sidebar
cs_CZ: Produkt boční panel

en: Product Structure
cs_CZ: Produktová struktura

en: Product Structure Options
cs_CZ: Možnosti struktury produktu

en: Product Variation Layout
cs_CZ: Rozložení varianty produktu

en: Product description layouts
cs_CZ: Rozvržení popisu produktu

en: Products Per Page
cs_CZ: Produktů na stránku

en: Products quick view
cs_CZ: Rychlý náhled na produkty

en: Profile Text Color
cs_CZ: Barva textu profilu

en: Profile Type
cs_CZ: Typ profilu

en: Publish Date
cs_CZ: Datum publikování

en: Published
cs_CZ: Zveřejněno

en: Quantity updater designs
cs_CZ: Design aktualizace množství

en: Random
cs_CZ: Náhodný

en: Ratings
cs_CZ: Hodnocení

en: Read More &raquo;
cs_CZ: Pokračovat ve čtení &raquo;

en: Read Time
cs_CZ: Čas přečtení

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
cs_CZ: Připraven publikovat svůj první příspěvek? <a href="%1$s">Začít tady</a>.

en: Real-time quantity updater
cs_CZ: Okamžitá aktualizace množství

en: Recover lost revenue automatically.
cs_CZ: Automaticky obnovte ztracené vstupy.

en: Redirect To Cart Page
cs_CZ: Přesměrování na stránku košíku

en: Redirect To Checkout Page
cs_CZ: Přesměrování na stránku pokladny

en: Register
cs_CZ: Registrovat

en: Regular 400
cs_CZ: Normální 400

en: Regular 400 Italic
cs_CZ: Normální 400 kurzíva

en: Related Posts
cs_CZ: Související příspěvky

en: Related Posts Design
cs_CZ: Design souvisejících příspěvků

en: Related Posts by
cs_CZ: Související příspěvky podle

en: Related post link
cs_CZ: Odkaz na související příspěvek

en: Related, Upsell product controls
cs_CZ: Kontrola souvisejících produktů, cílený prodej

en: Reply
cs_CZ: Odepsat

en: Retina Logo
cs_CZ: Logo Retina

en: Review Text
cs_CZ: Text recenze

en: Review Text is required.
cs_CZ: Text recenze je povinný

en: Review Title
cs_CZ: Nadpis recenze

en: Review Title is required.
cs_CZ: Nadpis recenze je povinný

en: Reviews
cs_CZ: Recenze

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Right Heavy 25/25/50
cs_CZ: Pravá těžká 25/25/50

en: Right Heavy 33/66
cs_CZ: Pravá těžká 33/66

en: Right Sidebar
cs_CZ: Boční panel vpravo

en: Sale badge modifications
cs_CZ: Modifikace znaku nabídky

en: Sale!
cs_CZ: Prodej

en: Scroll To Top
cs_CZ: Přesunout nahoru

en: Scroll to Top
cs_CZ: Přejít nahoru

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search &hellip;
cs_CZ: Hledat &hellip;

en: Search Color
cs_CZ: Barva vyhledávání

en: Search Results for: %s
cs_CZ: Výsledky hledání pro: %s

en: Search Submit
cs_CZ: Spustit vyhledávání

en: Search for:
cs_CZ: Vyhledat pro:

en: Search icon link
cs_CZ: Ikona odkazu vyhledávání

en: Search results for: %s
cs_CZ: Nalezeno pro: %s

en: Secondary Menu
cs_CZ: Sekundární nabídka

en: Section 1
cs_CZ: Sekce 1

en: Section 1 Custom Text
cs_CZ: Sekce 1 vlastní text

en: Section 2
cs_CZ: Sekce 2

en: Section 2 Custom Text
cs_CZ: Sekce 2 vlastní text

en: Section Background
cs_CZ: Pozadí sekce

en: Section Title
cs_CZ: Název sekce

en: Section Title Font
cs_CZ: Písmo nadpisu sekce

en: See Library &#187;
cs_CZ: Zobrazit knihovnu &#187;

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select Cart Icon
cs_CZ: Vybrat ikonu košíku

en: Select Menu
cs_CZ: Vybrat nabídku

en: Select Taxonomy
cs_CZ: Vybrat taxonomii

en: Semi-Bold 600 Italic
cs_CZ: Polo-tučné 600 kurzíva

en: Separator
cs_CZ: Oddělovač

en: Separator Color
cs_CZ: Barva oddělovače

en: Services
cs_CZ: Služby

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Shipping Text
cs_CZ: Text pro přepravu

en: Shop
cs_CZ: Obchod

en: Shop Archive Content Width
cs_CZ: Šírka obsahu obchodu archivu

en: Shop Card Design
cs_CZ: Design nákupního košíku

en: Shop Card Structure
cs_CZ: Struktura karty obchodu

en: Shop Card Styling
cs_CZ: Styl karty obchodu

en: Shop Columns
cs_CZ: Sloupce obchodu

en: Shop Display Options
cs_CZ: Nastavení zobrazení obchodu

en: Shop Layout
cs_CZ: Rozvržení obchodu

en: Shop pagination
cs_CZ: Stránkování obchodu

en: Shop toolbar structure
cs_CZ: Struktura panelu nástrojů obchodu

en: Shopping Cart
cs_CZ: Nákupní košík

en: Short Description
cs_CZ: Krátký popis

en: Show Label
cs_CZ: Zobrazit popisek

en: Sidebar
cs_CZ: Boční panel

en: Sidebar Layout
cs_CZ: Rozložení postranního panelu

en: Sidebar Overview
cs_CZ: Přehled funkcí pro sidebar

en: Sidebar Width
cs_CZ: Šířka bočního panelu

en: Sidebar color options
cs_CZ: Možnosti barev bočního panelu

en: Sidebar spacing
cs_CZ: Rozteč postranních panelů

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
cs_CZ: Šířka bočního panelu bude použita pouze v případě, že je výše nastavený jeden boční panel.

en: Simple, secure way to accept credit card payments.
cs_CZ: Jednoduchý a bezpečný způsob, jak přijímat platby kreditní kartou.

en: Simplifying selling online with WordPress.
cs_CZ: Zjednodušení online prodeje s WordPressem.

en: Single
cs_CZ: Jeden

en: Single Post
cs_CZ: Příspěvek

en: Single Product
cs_CZ: Produkt

en: Single Product Structure
cs_CZ: Struktura příspěvku

en: Single Row
cs_CZ: Jeden řádek

en: Single post navigation control
cs_CZ: Ovládání navigace jednoho příspěvku

en: Single post read time
cs_CZ: Doba čtení jednoho příspěvku

en: Site Accessibility
cs_CZ: Přístupnost webu

en: Site Background
cs_CZ: Pozadí webu

en: Site Icon
cs_CZ: Ikona webu

en: Site Icons are what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. Upload one here! Site Icons should be square and at least 512 × 512 pixels.
cs_CZ: Ikony webu jsou ty, které uvidíte v kartách prohlížeče, lištách záložek a ve SordPress mobilních aplikacích. Nahrajte ji zde! Ikony webu mají být čtvercové a nejméně 512 x 512 pixelů.

en: Site Identity
cs_CZ: Identita webu (Site identity)

en: Site Identity Overview
cs_CZ: Přehled identity webu

en: Site Layout Overview
cs_CZ: Přehled pro rozložení stránky

en: Site Layouts
cs_CZ: Rozložení stránky

en: Site Navigation
cs_CZ: Navigace stránek

en: Site Tagline Visibility
cs_CZ: Viditelnost sloganu webu

en: Site Title
cs_CZ: Nadpis stránky

en: Site Title & Logo
cs_CZ: Název webu & Logo

en: Site Title & Logo Settings
cs_CZ: Název webu & Nastavení loga

en: Site Title Visibility
cs_CZ: Viditelnost nadpisů webu

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Skip to content
cs_CZ: Přeskočit na obsah

en: Slide Down
cs_CZ: Posunout dolů

en: Slide In Cart
cs_CZ: Zasouvací vozík

en: Slide Up
cs_CZ: Posunout nahoru

en: Slide in Cart Width
cs_CZ: Šířka zasouvání košíku

en: Slide-In
cs_CZ: Zasouvání

en: Social Color
cs_CZ: Barva sociálních sítí

en: Social Icons
cs_CZ: Ikony sociálních sítí

en: Social Icons %s
cs_CZ: Ikony sociálních sítí %s

en: Social sharing options
cs_CZ: Nastavení sociálního sdílení

en: Solid
cs_CZ: Plný

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
cs_CZ: Bohužel nepodařilo se najit nic odpovídajícího vašemu dotazu. Zkuste hledat znovu s jinými slovy.

en: Sorry, something went wrong.
cs_CZ: Litujeme, něco se pokazilo.

en: Sorry, you are not allowed to do this operation.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemůžete provést tuto akci.

en: Sorry, you cannot list resources.
cs_CZ: Litujeme, nemůžete vypsat zdroje.

en: Spacing
cs_CZ: Řádkování

en: Stack on Responsive
cs_CZ: Zásobník na responzivní

en: Start typing and press enter to search
cs_CZ: Napište co hledáte a stiskněte Enter

en: Starter Templates
cs_CZ: Základní šablony?

en: Stick Above Header
cs_CZ: Přilepit nad záhlaví

en: Stick Below Header
cs_CZ: Přilepit pod záhlaví

en: Stick Primary Header
cs_CZ: Přilepit hlavní záhlaví

en: Sticky Add To Cart
cs_CZ: Pevné Přidat do košíku

en: Sticky Add To Cart Colors
cs_CZ: Barvy pevné ikony přidat do košíku

en: Sticky Header
cs_CZ: Přilepené záhlaví

en: Sticky Placement
cs_CZ: Pevné umístění

en: Sticky cart totals
cs_CZ: Přilepené sumy košíku

en: Sticky header
cs_CZ: Přilepené záhlaví

en: Sticky order review
cs_CZ: Přilepená kontrola objednávky

en: Sticky product summary
cs_CZ: Přilepený souhrn produktu

en: Structure
cs_CZ: Struktura

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Sub Menu
cs_CZ: Podmenu

en: Submenu Animation
cs_CZ: Animace podnabídky

en: Submenu Color
cs_CZ: Barva podmenu

en: Submenu Container
cs_CZ: Kontejner podnabídky

en: Submenu Divider
cs_CZ: Oddělovač podmenu

en: Successfully Flushed
cs_CZ: Úspěšně vyprázdněno

en: Successfully saved data!
cs_CZ: Data byla úspěšně uložena!

en: Summary, Payment background
cs_CZ: Shrnutí, před platbou

en: Supercharge your LearnDash website with amazing design features.
cs_CZ: Vylepšete svoje webové stránky postavené na LearnDash s úžasnými dyzajnovými funkcemi.

en: Surface Color
cs_CZ: Barva povrchu

en: Tagline
cs_CZ: Popis webu

en: Tagline Font
cs_CZ: Písmo sloganu

en: Tagline Font Size
cs_CZ: Velikost písma sloganu

en: Tags
cs_CZ: Tagy

en: Take Last Item Outside Menu
cs_CZ: Dát poslední položku mimo menu

en: Take your blog to the next level with powerful design features
cs_CZ: Posuňte svůj blog na další úroveň pomocí výkonných designových funkcí

en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

en: Text / Icon
cs_CZ: Text / Ikona

en: Text / Link
cs_CZ: Text / Odkaz

en: Text / Placeholder
cs_CZ: Text / Zástupný text

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Text Font
cs_CZ: Písmo textu

en: Text Options
cs_CZ: Možnosti textu

en: Text Transform
cs_CZ: Transformace textu

en: Text form options
cs_CZ: Možnosti textového formuláře

en: Thank you for installing Astra!
cs_CZ: Děkuji, že jste si nainstalovali Astru!

en: Thank you for your review!
cs_CZ: Děkujeme za vaši recenzi!

en: The Image option cannot be sortable if the Product Style is selected to the List Style
cs_CZ: Volbu obrázku nelze třídit, pokud styl produktu je nastaven na seznam stylů

en: The new way to sell on WordPress.
cs_CZ: Nový způsob prodeje na WordPressu.

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
cs_CZ: Rodičovská nabídka by měla mít # odkaz na podnabídku pro otevření odkazu.

en: Theme Button
cs_CZ: Vzhled tlačítka

en: Theme Color
cs_CZ: Barva šablony

[ctx: Theme starter content]
en: Home
cs_CZ: Domů

en: Thin 100 Italic
cs_CZ: Tenké 100 kurzíva

en: This page doesn't seem to exist.
cs_CZ: Vypadá to, že tato stránka neexistuje.

en: This setting is generally not recommended on special pages such as archive, search, 404, etc. If you would like to enable it, uncheck this option
cs_CZ: Toto nastavení se obecně nedoporučuje na speciálních stránkách, jako je archiv, vyhledávání, 404 atd. Pokud chcete tuto možnost povolit, zrušte zaškrtnutí této možnosti

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
cs_CZ: Tento postranní panel bude použit na EDD stránce jednotlivého produktu.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
cs_CZ: Tento boční panel bude použitý v archívu produktu, Košíku, Pokladně a na stránce Můj účet.

en: This sidebar will be used on Single Product page.
cs_CZ: Tento boční panel bude použitý na stránce produktu

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: Title & Blog Meta
cs_CZ: Nadpis & Meta Blogu

en: Title & Post Meta
cs_CZ: Název & meta příspěvku

en: Title Alignment
cs_CZ: Zarovnání názvu

en: Title Color
cs_CZ: Barva názvu

en: Title Font
cs_CZ: Písmo nadpisu

en: Title Font Size
cs_CZ: Velikost písma nadpisu

en: Toggle Button
cs_CZ: Přepínač

en: Toggle Button Color
cs_CZ: Barva přepínacího tlačítka

en: Toggle Button Style
cs_CZ: Styl přepínacího tlačítka

en: Toggle Button element
cs_CZ: Prvek přepínač

en: Toggle Color
cs_CZ: Přepnout barvu

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Top Border Color
cs_CZ: Barva horního okraje

en: Top Border Size
cs_CZ: Velikost horního okraje

en: Top Offset
cs_CZ: Horní odsazení

en: Total + Currency symbol
cs_CZ: Celková cena + symbol měny

en: Total Number of Related Posts
cs_CZ: Celkový počet odpovídajících příspěvků

en: Total amount
cs_CZ: Celková částka

en: Transparent Header
cs_CZ: Průsvitné záhlaví

en: Transparent Header Button
cs_CZ: Transparent Header tlačítko

en: Two Column Grid
cs_CZ: Mřížka 2 sloupce

en: Two-step checkout
cs_CZ: Dvoustupňová pokladna

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type 1
cs_CZ: Typ 1

en: Type 2
cs_CZ: Typ 2

en: Type 3
cs_CZ: Typ 3

en: Type here..
cs_CZ: Váš komentář

en: Typography
cs_CZ: Typografie

en: Typography Overview
cs_CZ: Typografie přehled

en: Ultimate Video Player For WordPress.
cs_CZ: Ultimate Video Player pro WordPress.

en: Ultra-Bold 900 Italic
cs_CZ: Ultra-tučné 900 kurzíva

en: Underline
cs_CZ: Podtrhnout

en: Underline Content Links
cs_CZ: Podtrhnout odkazy na obsah

en: Unlock
cs_CZ: Odemknout

en: Unlock with Astra Pro
cs_CZ: Odemknout s Astra Pro

en: Upgrade Now
cs_CZ: Upgradovat nyní

en: Uppercase
cs_CZ: Velkými písmeny

en: Use as Background
cs_CZ: Použít jako pozadí

en: Use containers to their maximum potential with Astra Pro
cs_CZ: Využijte kontejnery na maximální potenciál s Astra Pro

en: Use every tool at your disposal to optimize your online store for conversion. All the advantages you need to make more profit!
cs_CZ: Využijte každý nástroj, který máte k dispozici, k optimalizaci konverze svého internetového obchodu. Všechny výhody, které potřebujete k vyššímu zisku!

en: Variable Product Button
cs_CZ: Tlačítko proměnlivého produktu

en: Variable Product Button Text
cs_CZ: Text tlačítka proměnlivého produktu

en: Variations by CartFlows
cs_CZ: Variace CartFlows

en: Vertical Alignment
cs_CZ: Vertikální zarovnání

en: View Astra Pro Features
cs_CZ: Zobrazit funkce Astra Pro

en: View Details
cs_CZ: Ukázat detaily

en: View all posts by %1$s
cs_CZ: Ukázat vše od %1$s

en: View your shopping cart
cs_CZ: Ukázat košík

en: Visibility
cs_CZ: Viditelnost

en: Website
cs_CZ: Web stránky

en: Week %s
cs_CZ: Týden %s

en: What Others Have Said
cs_CZ: Co řekli ostatní

en: White Label
cs_CZ: Bez označení (White Label)

en: Why Us
cs_CZ: Proč my

en: Wide Center 20/60/20
cs_CZ: Široký střed 20/60/20

en: Widget Color
cs_CZ: Barva widgetu

en: Widget color options
cs_CZ: Možnosti barev widgetu

en: Widget content typography
cs_CZ: Typografie obsahu widgetu

en: Widget title typography
cs_CZ: Typografie titulku widgetu

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Woo Cart
cs_CZ: Woo Košík

en: Woo Cart Icon Color
cs_CZ: Barva ikony košíku Woo

en: WooCommerce Cart
cs_CZ: WooCommerce košík

en: WooCommerce Sidebar
cs_CZ: WooCommerce boční panel

en: WordPress Nonce not validated.
cs_CZ: WordPress Nonce není ověřeno.

en: Write a Review
cs_CZ: Napsat recenzi

en: You don't have the access
cs_CZ: Nemáte přístup

en: Your comment is awaiting moderation.
cs_CZ: Komentář čeká na schválení

en: Zoom In
cs_CZ: Přiblížit

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
cs_CZ: Drobečková navigace

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
cs_CZ[0]: %1$s názor na &ldquo;%2$s&rdquo;
cs_CZ[1]: %1$s názory na &ldquo;%2$s&rdquo;
cs_CZ[2]: %1$s názorů na &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
cs_CZ: Hledat &hellip;

[ctx: product categories]
en: %1$s Product | %1$s Products
cs_CZ[0]: %1$s produkt
cs_CZ[1]: %1$s produkty
cs_CZ[2]: %1$s produktů
