Themes - Astra - en to nb_NO translation catalogue (675 entries)

en: % Comments
nb_NO: % kommentarer

en: %s Settings
nb_NO: %s innstillinger

en: & Free Shipping
nb_NO: og gratis frakt

en: (Edit)
nb_NO: (Rediger)

en: 1 Comment
nb_NO: 1 kommentar

en: 100 Italic
nb_NO: 100 kursiv

en: 200 Italic
nb_NO: 200 kursiv

en: 300 Italic
nb_NO: 300 kursiv

en: 400 Italic
nb_NO: 400 kursiv

en: 404 Not Found
nb_NO: 404 Ikke funnet

en: 500 Italic
nb_NO: 500 kursiv

en: 600 Italic
nb_NO: 600 kursiv

en: 700 Italic
nb_NO: 700 kursiv

en: 800 Italic
nb_NO: 800 kursiv

en: 900 Italic
nb_NO: 900 kursiv

en: About
nb_NO: Om

en: Above %s
nb_NO: Over %s

en: Above Footer
nb_NO: Over sidebunn

en: Above Header
nb_NO: Over sidetopp

en: Accent
nb_NO: Utheving

en: Accessibility
nb_NO: Universell utforming

en: Account
nb_NO: Konto

en: Account URL
nb_NO: URL for konto

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Activated
nb_NO: Aktivert

en: Activating
nb_NO: Aktiverer

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Add Custom HTML
nb_NO: Legg til tilpasset HTML

en: Add To Cart
nb_NO: Legg i handlekurv

en: Add To Cart Action
nb_NO: Legg i handlekurv Handling

en: Add Widget
nb_NO: Legg til widget

en: Add widgets here:
nb_NO: Legg til widgeter her:

en: After
nb_NO: Etter

en: After Header
nb_NO: Etter sidehode

en: After Post
nb_NO: After post

en: After Sidebar
nb_NO: Etter sidestolpe

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: All Pages, All Posts, All Attachments
nb_NO: Alle sider, alle innlegg, alle vedlegg

en: Archive Columns
nb_NO: Arkivkolonner

en: Archive Content Width
nb_NO: Bredden til innholdet i arkivet

en: Archive Title
nb_NO: Arkivtittel

en: Archives
nb_NO: Arkiver

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Assign Footer Menu
nb_NO: Tildel footer-meny

en: Astra Settings
nb_NO: Innstillinger for Astra

en: Astra WordPress Theme
nb_NO: Astra WordPress-tema

en: Astra is fast, fully customizable & beautiful WordPress theme suitable for blog, personal portfolio, business website and WooCommerce storefront. It is very lightweight (less than 50KB on frontend) and offers unparalleled speed. Built with SEO in mind, Astra comes with Schema.org code integrated and is Native AMP ready so search engines will love your site. It offers special features and templates so it works perfectly with all page builders like Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi, etc. Some of the other features: # WooCommerce Ready # Responsive # RTL & Translation Ready # Extendible with premium addons # Regularly updated # Designed, Developed, Maintained & Supported by Brainstorm Force. Looking for a perfect base theme? Look no further. Astra is fast, fully customizable and WooCommerce ready theme that you can use for building any kind of website!
nb_NO: Astra er et raskt, fullt tilpasbart og vakkert WordPress-tema som passer til blogger, porteføljer, virksomhetsnettsteder og WooCommerce-butikk. Det er et "lett" tema (mindre enn 50KB for fronten) og det fungerer utrolig raskt. Astra er bygget med fokus på SEO. Astra blir levert med kode fra Schema.org integrert, er klar for innebygget AMP, og søkemotorer vil derfor elske dette temaet. Astra inneholder mange nyttige funksjoner og maler slik at det fungerer med alle sidebyggere som Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi osv. Noen andre funksjoner: # WooCommerce-klart # Responsiv utforming # RTL og oversettelsesklar # Utvidbart med premium-tillegg # Regelmesig oppdatert # Utformet, utviklet, støttet og vedlikeholdt av Brainstorm Force. Ser du etter et perfekt basistema? Ikke let lenger. Astra er et raskt, fullt tilpassbart og WooCommerce-klart tema du kan bruke for å bygge alle slags nettsteder.

en: Author
nb_NO: Skribent

en: Author info
nb_NO: Forfatterinfo

en: Author name:
nb_NO: Forfatternavn:

en: Availability:
nb_NO: Tilgjengelighet

en: Avatar Width
nb_NO: Avatarbredde

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background Color-Image
nb_NO: Bakgrunnsfarge-bilde

en: Base Colors
nb_NO: Basefarger

en: Base Font
nb_NO: Basis skrifttype

en: Base Typography
nb_NO: Basetypografi

en: Before Header
nb_NO: Foran sidehode

en: Before Sidebar
nb_NO: Før sidestolpe

en: Before Title
nb_NO: Foran tittel

en: Below %s
nb_NO: Under %s

en: Below Footer
nb_NO: Under sidetopp

en: Below Header
nb_NO: Under sidetopp

en: Block Editor
nb_NO: Blokkredigeringen

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: Blog / Archive
nb_NO: Blogg / arkiv

en: Blog Page is when Latest Posts are selected to be displayed on a particular page.
nb_NO: Innleggssiden gjelder når siste innlegg er satt til å vises på en bestemt side.

en: Body Font
nb_NO: Skrift for innhold

en: Body Text
nb_NO: Brødtekst

en: Bold 700
nb_NO: Tykk 700

en: Bold 700 Italic
nb_NO: Fet 700 kursiv

en: Border
nb_NO: Kant

en: Border Color
nb_NO: Kantfarge

en: Border Radius
nb_NO: Kantradius

en: Border Size
nb_NO: Kantstørrelse

en: Border Width
nb_NO: Kantlinjebredde

en: Borders
nb_NO: Kantlinjer

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Bottom Border Color
nb_NO: Linjefarge: bunn

en: Bottom Border Size
nb_NO: Linjestørrelse: bunn

en: Box Background
nb_NO: Bakgrunn for boks

en: Boxed
nb_NO: I boks (boxed)

en: Breadcrumb
nb_NO: Brødsmule

en: Breadcrumb Overview
nb_NO: Brødsmule-oversikt

en: Breadcrumb Source
nb_NO: Kilde for brødsmuler

en: Browse:
nb_NO: Bla gjennom:

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Button %s
nb_NO: Knapp %s

en: Button Background
nb_NO: Knappebakgrunn

en: Button Color
nb_NO: Knappefarge

en: Button Link
nb_NO: Lenke for knapp

en: Button Presets
nb_NO: Forhåndsinnstillinger for knapp

en: Button Style
nb_NO: Knappestil

en: Button Text
nb_NO: Tekst for knapp

en: Button Width
nb_NO: Knappebredde

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: By
nb_NO: Av

en: By: %s
nb_NO: Av: %s

en: Cancel Reply
nb_NO: Avslutt svar

en: Capitalize
nb_NO: Stor Forbokstav

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Cart Button
nb_NO: Handlekurv-knapp

en: Cart Button Text
nb_NO: Handlekurv-knappetekst

en: Cart Color
nb_NO: Farge for handlekurv

en: Cart Icon
nb_NO: Handlekurv-ikon

en: Cart Label
nb_NO: Etikett for handlekurv

en: Cart Label Position
nb_NO: Plassering av handlekurvetikett

en: Cart Page
nb_NO: Handlekurv-siden

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Center
nb_NO: Midten

en: Center Heavy 25/50/25
nb_NO: Midt tung 25/50/25

en: Checkout
nb_NO: Utsjekk

en: Checkout Button
nb_NO: Kasseknapp

en: Choose Icon Colors
nb_NO: Velg ikonfarger

en: Click here to assign a widget for this area.
nb_NO: Klikk her for å tildele en widget til dette området

en: Click to edit this Row.
nb_NO: Klikk for å redigere denne raden.

en: Click to edit this element.
nb_NO: Klikk for å redigere dette elementet.

en: Close Cart Drawer
nb_NO: Lukk handlekurvskuffen

en: Close Icon Color
nb_NO: Lukk ikonfarge

en: Collapse to Rows
nb_NO: Trekk sammen til rader

en: Color
nb_NO: Farge

en: Color  1
nb_NO: Farge 1

en: Color  2
nb_NO: Farge 2

en: Color  3
nb_NO: Farge 3

en: Color  4
nb_NO: Farge 4

en: Color  5
nb_NO: Farge 5

en: Color  6
nb_NO: Farge 6

en: Color  7
nb_NO: Farge 7

en: Color  8
nb_NO: Farge 8

en: Color  9
nb_NO: Farge 9

en: Color Type
nb_NO: Fargetype

[ctx: Color name]
en: Theme Color 1
nb_NO: Temafarge 1

[ctx: Color name]
en: Theme Color 2
nb_NO: Temafarge 2

[ctx: Color name]
en: Theme Color 3
nb_NO: Temafarge 3

[ctx: Color name]
en: Theme Color 4
nb_NO: Temafarge 4

[ctx: Color name]
en: Theme Color 5
nb_NO: Temafarge 5

[ctx: Color name]
en: Theme Color 6
nb_NO: Temafarge 6

[ctx: Color name]
en: Theme Color 7
nb_NO: Temafarge 7

[ctx: Color name]
en: Theme Color 8
nb_NO: Temafarge 8

[ctx: Color name]
en: Theme Color 9
nb_NO: Temafarge 9

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Colors & Background
nb_NO: Farger & bakgrunn

en: Colors & Background Overview
nb_NO: Oversikt over farger og bakgrunn

en: Column
nb_NO: Kolonne

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Comfort
nb_NO: Komfort

en: Comment Counts
nb_NO: Kommentarantall

en: Comment Page %s
nb_NO: Kommentarside %s

en: Comment navigation
nb_NO: Kommentar-navigasjon

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Comments Navigation
nb_NO: Kommentar-navigasjon

en: Comments are closed.
nb_NO: Stengt for kommentarer.

en: Compact
nb_NO: Kompakt

en: Configure Menu from Here.
nb_NO: Konfigurer meny herfra.

en: Contact
nb_NO: Kontakt

en: Contact Us
nb_NO: Kontakt oss

en: Container
nb_NO: Kontainer

en: Container Border
nb_NO: Kantlinje for beholder

en: Container Layout
nb_NO: Beholderoppsett

en: Container Overview
nb_NO: Kontainer-oversikt

en: Container Width
nb_NO: Kontainer-bredde

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content Alignment
nb_NO: Innholdsjustering

en: Content Background
nb_NO: Bakgrunn innholdsområde

en: Content Boxed
nb_NO: Innhold i boks (boxed)

en: Content Color
nb_NO: Innholdsfarge

en: Content Colors
nb_NO: Innholdsfarger

en: Content Font
nb_NO: Skrifttype for innhold

en: Content Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse for innhold

en: Content Layout
nb_NO: Innholdslayout

en: Content Link Color
nb_NO: Farge på lenke i innhold

en: Content Width
nb_NO: Innholdsbredde

en: Continue Shopping
nb_NO: Fortsett å handle

en: Continue reading %s
nb_NO: Fortsett å lese %s

en: Copyright
nb_NO: Opphavsrett

en: Copyright &copy; [current_year] [site_title] | Powered by [theme_author]
nb_NO: Opphavsrett &copy; [current_year] [site_title] | Drevet av [theme_author]

en: Count Color
nb_NO: Tellerfarge

en: Course Columns
nb_NO: Kurskolonner

en: Currency Name
nb_NO: Valutanavn

en: Currency Symbol
nb_NO: Valutasymbol

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Custom Layouts
nb_NO: Tilpassede oppsett

en: Custom Menu Text / HTML
nb_NO: Tilpasset menytekst / HTML

en: Custom Text
nb_NO: Tilpasset tekst

en: Custom Width
nb_NO: Tilpasset bredde

en: Customize
nb_NO: Tilpass

en: Customize Button Style.
nb_NO: Tilpass knappestil.

en: Customize Transparent Header.
nb_NO: Tilpass gjennomsiktig sidehode.

en: Customizer Setting
nb_NO: Tilpasser-innstilling

en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: Date
nb_NO: Dato

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Deactivating
nb_NO: Deaktiverer

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default Layout
nb_NO: Standard layout

en: Default System Font
nb_NO: Standard systemskrift

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Design 1
nb_NO: Utforming 1

en: Design 2
nb_NO: Utforming 2

en: Design 3
nb_NO: Utforming 3

en: Desktop
nb_NO: Skrivebord

en: Desktop + Mobile
nb_NO: Skrivebord + mobil

en: Details &#187;
nb_NO: Detaljer &#187;

en: Different Logo For Mobile Devices?
nb_NO: Forskjellig logo på mobile enheter?

en: Different Logo For Retina Devices?
nb_NO: Annen logo for retina-enheter?

en: Different Logo for Transparent Header?
nb_NO: Ulik logo for gjennomsiktig sidehode?

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Disable Above Header
nb_NO: Slå av over sidetopp

en: Disable Banner Area
nb_NO: Deaktiver bannerområde

en: Disable Below Header
nb_NO: Slå av under sidetopp

en: Disable Breadcrumb
nb_NO: Deaktiver brødsmuler

en: Disable Featured Image
nb_NO: Deaktiver fremhevet bilde

en: Disable Footer
nb_NO: Slå av sidebunn

en: Disable Footer Widgets
nb_NO: Deaktiver footer-widget

en: Disable Header
nb_NO: Slå av sidehode

en: Disable Menu
nb_NO: Deaktiver meny

en: Disable Mobile Header
nb_NO: Slå av mobil sidetopp

en: Disable Primary Header
nb_NO: Slå av primærsidehode

en: Disable Product Navigation
nb_NO: Deaktiver produktnavigering

en: Disable Sections
nb_NO: Deaktiver seksjoner

en: Disable Title
nb_NO: Deaktiver tittel

en: Disable on 404, Search & Archives?
nb_NO: Deaktivere på 404, søk og arkiver?

en: Disable on Blog page?
nb_NO: Deaktivere på innleggssiden?

en: Disable on Latest Posts Page?
nb_NO: Deaktivere på siden for siste innlegg?

en: Disable on Pages?
nb_NO: Deaktiver på sider?

en: Disable on Posts?
nb_NO: Deaktiver på innlegg?

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
nb_NO: Deaktivere på produktsiden for WooCommerce?

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Discover
nb_NO: Oppdag

en: Display Serial Number
nb_NO: Vis serienummer

en: Display Settings
nb_NO: Visningsinnstillinger

en: Divider
nb_NO: Delestrek

en: Divider Color
nb_NO: Farge for skille

en: Divider Size
nb_NO: Skillestørrelse

en: Dotted
nb_NO: Prikket

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekksmeny

en: EDD Cart
nb_NO: EDD-handlekurv

en: EDD Single Product Sidebar
nb_NO: EDD ett-produktskolonne

en: Easy Digital Downloads
nb_NO: Easy Digital-nedlastinger

en: Easy Digital Downloads Sidebar
nb_NO: Easy Digital nedlastingskolonne

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit %s
nb_NO: Rediger %s

en: Email*
nb_NO: E-post*

en: Enable Breadcrumb
nb_NO: Slå på brødsmuler

en: Enable Cross-sells
nb_NO: Slå på kryssalg

en: Enable On
nb_NO: Aktiver på

en: Enable Post Excerpt
nb_NO: Slå på utdrag

en: Enable Related Posts
nb_NO: Slå på relaterte innlegg

en: Enable Scroll to Top
nb_NO: Slå på skroll til toppen

en: Enable on 404 Page?
nb_NO: Slå på for 404-siden?

en: Enable on Archive?
nb_NO: Slå på for arkiver?

en: Enable on Blog / Posts Page?
nb_NO: Slå på for blogg/innleggssiden?

en: Enable on Complete Website
nb_NO: Aktiver på hele nettstedet

en: Enable on Home Page?
nb_NO: Slå på for forsiden?

en: Enable on Search?
nb_NO: Slå på for søkeresultater?

en: Enable on Single Page?
nb_NO: Slå på for enkeltside?

en: Enable on Single Post?
nb_NO: Slå på for enkeltinnlegg?

en: Enable on Singular?
nb_NO: Slå på for enkeltinnholdssider?

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: Enter valid email address!
nb_NO: Skriv inn gyldig epost-adresse!

en: Equal Width Columns
nb_NO: Kolonner med samme bredde

en: Every %d Minutes
nb_NO: Hvert %d minutt

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Excerpt Word Count
nb_NO: Antall ord i utdrag

en: Extra Light 200
nb_NO: Ekstra lett 200

en: Extra Light 200 Italic
nb_NO: Ekstra lett 200 kursiv

en: Extra-Bold 800
nb_NO: Extra-tykk 800

en: Extra-Bold 800 Italic
nb_NO: Ekstra fet 800 kursiv

en: Extra-Light 200
nb_NO: Ekstra lett 200

en: Fade
nb_NO: Utfase

en: Failed, Please try again later.
nb_NO: Mislykket. Vennligst prøv igjen.

en: Featured
nb_NO: Fremhevet

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Fill
nb_NO: Fyll

en: First Row, Next Columns 100 - 50/50
nb_NO: Første rad, neste kolonner 100 - 50/50

en: Font
nb_NO: Skrift

en: Font Family
nb_NO: Tekst-familie/type

en: Font Size
nb_NO: Tekst-størrelse

en: Font Weight
nb_NO: Tekst-vekt

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
nb_NO: Ekstra stor

[ctx: Font size name]
en: Large
nb_NO: Stor

[ctx: Font size name]
en: Small
nb_NO: Liten

en: Footer Bar
nb_NO: Footer-bar

en: Footer Bar Layout 1
nb_NO: Footer-bar layout 1

en: Footer Bar Layout 2
nb_NO: Footer-bar layout 2

en: Footer Bar Overview
nb_NO: Oversikt over sidebunn

en: Footer Bar Section 1
nb_NO: Footer bar seksjon 1

en: Footer Bar Section 2
nb_NO: Footer bar seksjon 2

en: Footer Builder
nb_NO: Bunnfelt-bygger

en: Footer Layout
nb_NO: Oppsett for bunnfelt

en: Footer Menu
nb_NO: Footer-meny

en: Footer Widget Area 1
nb_NO: Footer-widget område 1

en: Footer Widget Area 2
nb_NO: Footer-widget område 2

en: Footer Widget Area 3
nb_NO: Footer-widget område 3

en: Footer Widget Area 4
nb_NO: Footer-widget område 4

en: Footer Widgets
nb_NO: Footer-widget

en: Full Content
nb_NO: Alt innhold

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Full Width / Contained
nb_NO: Full bredde / omsluttet

en: Full Width / Stretched
nb_NO: Full bredde / utstrekt

en: Full-Screen
nb_NO: Fullskjerm

en: General
nb_NO: Generelt

en: Get Started
nb_NO: Kom i gang

en: Global Palette
nb_NO: Global Palett

en: Global Sidebar Layout
nb_NO: Oppsett for global sidekolonne

en: Grayscale
nb_NO: Gråskala

en: Grid Column Layout
nb_NO: Oppsett av rutenett-kolonne

en: H1 Font
nb_NO: H1-skrift

en: H2 Font
nb_NO: H2-skrift

en: H3 Font
nb_NO: H3-skrift

en: H4 Font
nb_NO: H4-skrift

en: H5 Font
nb_NO: H5-skrift

en: H6 Font
nb_NO: H6-skrift

en: HTML Color
nb_NO: HTML-farge

en: Header
nb_NO: Sidehode

en: Header Builder
nb_NO: Toppfelt-bygger

en: Header Button
nb_NO: Knapp i sidehode

en: Header Layout
nb_NO: Utforming av sidehode

en: Header Position
nb_NO: Plassering av sidetopp

en: Header Sections
nb_NO: Sidehodeseksjoner

en: Header Type
nb_NO: Type sidetopp

en: Header Types
nb_NO: Typer sidetopp

en: Heading (H1-H6)
nb_NO: Oveskrift (H1-H6)

en: Heading 1
nb_NO: Overskrift 1

en: Heading 2
nb_NO: Overskrift 2

en: Heading 3
nb_NO: Overskrift 3

en: Heading 4
nb_NO: Overskrift 4

en: Heading 5
nb_NO: Overskrift 5

en: Heading 6
nb_NO: Overskrift 6

en: Heading Font
nb_NO: Skrifttype for overskrift

en: Headings
nb_NO: Overskrifter

en: Headings Font
nb_NO: Skrift for overskrifter

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Helpful Information
nb_NO: Hjelpsom informasjon

en: Hide Cart Total Label
nb_NO: Skjul handlekurvsummen

en: Hide Last Item in Menu on Mobile
nb_NO: Skjul siste punkt i menyen på mobil

en: Hide cart total label if cart is empty
nb_NO: Skjul handlekurvsummen hvis handlekurven er tom

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Hover
nb_NO: Sveve

en: Hover / Active
nb_NO: Oversvevet / aktiv

en: Hover Color
nb_NO: Svevefarge

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Icon Color
nb_NO: Ikonfarge

en: Icon Radius
nb_NO: Radius for ikon

en: Icon Size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Icons
nb_NO: Ikoner

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Inherit
nb_NO: Bruk standard

en: Inline
nb_NO: På linje

en: Inline Logo & Site Title
nb_NO: Innenlinjes-logo og nettstedstittel

en: Inner Elements Layout
nb_NO: Oppsett av indre elementer

en: Insert HTML text here.
nb_NO: Sett inn HTML-tekst her.

en: Inside
nb_NO: Inne i

en: Installed
nb_NO: Installert

en: Installing
nb_NO: Installerer

en: It looks like the link pointing here was faulty. Maybe try searching?
nb_NO: Det ser ut som linken som peker hit ikke fungerer. Prøv å søke i stedet.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nb_NO: Kan ikke finne det du leter etter. Prøv et søk.

en: Item Divider
nb_NO: Elementskille

en: Label Color
nb_NO: Etikettfarge

en: Last Item in Menu
nb_NO: Siste element i meny

en: Last Row, Previous Columns 50/50 - 100
nb_NO: Siste rad, forrige kolonner 50/50 - 100

en: Last Updated
nb_NO: Sist oppdatert

en: Latest Posts page is your site's front page when the latest posts are displayed on the home page.
nb_NO: Siden for siste innlegg er nettstedets forside når siste innlegg vises på forsiden.

en: Latest posts page or when any page is selected as blog page
nb_NO: Side for siste innlegg eller når en side er valgt som bloggside

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Leave Review
nb_NO: Skriv omtale

en: Leave a Comment
nb_NO: Legg igjen en kommentar

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Left Heavy 50/25/25
nb_NO: Venstre tung 50/25/25

en: Left Heavy 66/33
nb_NO: Venstre tung 66/33

en: Left Sidebar
nb_NO: Venstre sidestolpe

en: Legacy
nb_NO: Arv

en: Letter Spacing
nb_NO: Bokstavavstand

en: Light 300
nb_NO: Lett 300

en: Light 300 Italic
nb_NO: Lett 200 kursiv

en: Line Height
nb_NO: Linjehøyde

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link / Text
nb_NO: Lenke / tekst

en: Link / Text Color
nb_NO: Lenke / tekstfarge

en: Link Color
nb_NO: Lenkefarge

en: Link Hover Color
nb_NO: Lenkefarge når musepeker=over

en: Links
nb_NO: Lenker

en: Log In
nb_NO: Logg inn

en: Logged In Account Menu
nb_NO: Kontomeny for innloggede

en: Logged In View
nb_NO: Visning for innlogget

en: Logged Out View
nb_NO: Visning for utlogget

en: Login URL
nb_NO: URL for innlogging

en: Logo Center
nb_NO: Logo: sentrert

en: Logo Left
nb_NO: Logo: venstre

en: Logo Right
nb_NO: Logo: høyre

en: Logo Width
nb_NO: Logobredde

en: Loop End
nb_NO: Loop end

en: Lost your password?
nb_NO: Mistet passordet ditt?

en: Lowercase
nb_NO: Små bokstaver

en: Main Menu
nb_NO: Hovedmeny

en: Main Sidebar
nb_NO: Hoved-sidestolpe

en: Make your header layouts look more appealing and sexy!
nb_NO: Få ditt sidehodeoppsett se mer tiltrekkende og sexy ut!

en: Medium 500 Italic
nb_NO: Middels 500 kursiv

en: Membership Columns
nb_NO: Medlemsskapkolonner

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu 2
nb_NO: Meny 2

en: Menu 3
nb_NO: Meny 3

en: Menu Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt for meny

en: Menu Color
nb_NO: Menyfarge

en: Menu Font
nb_NO: Skrift for meny

en: Menu Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse for meny

en: Menu Label
nb_NO: Menyetikett

en: Menu Spacing
nb_NO: Avstand for meny

en: Menu Toggle
nb_NO: Menyveksler

en: Menus
nb_NO: Menyer

en: Meta Font
nb_NO: Skrift for meta

en: Middle
nb_NO: Midten

en: Minus Quantity
nb_NO: Negativt antall

en: Minute %s
nb_NO: Minutt %s

en: Misc
nb_NO: Diverse

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mobile Header
nb_NO: Sidehode på mobil

en: Mobile Logo (optional)
nb_NO: Mobil-logo (valgfritt)

en: Mobile Menu
nb_NO: Mobilmeny

en: More Options Available in Astra Pro!
nb_NO: Flere alternativer tilgjengelig i Astra Pro!

en: My Account
nb_NO: Min konto

en: Name*
nb_NO: Navn*

en: Nav Menu
nb_NO: Navigasjonsmeny

en: Newer Comments
nb_NO: Nye kommentarer

en: Next %s
nb_NO: Neste %s

en: Next Page
nb_NO: Neste side

en: No Sidebar
nb_NO: Ingen sidestolpe

en: No plugin specified
nb_NO: Ingen utvidelse er spesifisert

en: No products in the cart.
nb_NO: Ingen produkter i handlekurven.

en: None
nb_NO: Ingen

en: Nothing Found
nb_NO: Ingenting funnet

en: Off-Canvas
nb_NO: Utenfor lerretet

en: Official
nb_NO: Offisiell

en: Older Comments
nb_NO: Gamle kommentarer

en: Options
nb_NO: Valg

en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Order by
nb_NO: Sorter etter

en: Out of stock
nb_NO: Ikke på lager

en: Outline
nb_NO: Omriss

en: Overline
nb_NO: Overstrreket

en: Padding
nb_NO: Utfylling

en: Page
nb_NO: Side

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Page Header
nb_NO: Sidehode

en: Page Headers
nb_NO: Sidehoder

en: Pages:
nb_NO: Sider:

en: Paragraph Margin Bottom
nb_NO: Paragraf-margin: bunn

en: Payment Title
nb_NO: Tittel for betaling

en: Payments
nb_NO: Betalinger

en: Pingback:
nb_NO: Tilbakeping:

en: Please publish the changes and see result on the frontend.<br />[Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]
nb_NO: Vennligst publiser endringene og se resultatet på frontend.<br /> [Slide in cart requires Cart added inside Header Builder]

en: Please update the %1$1s to version %2$2s or higher. Ignore if already updated.
nb_NO: Vennligst oppdater %1$1s til versjon %2$2s eller høyere. Ignorer om allerede oppdatert.

en: Plugin Successfully Activated
nb_NO: Utvidelse ble aktivert

en: Plugin Successfully Deactivated
nb_NO: Utvidelse deaktivert

en: Plus Quantity
nb_NO: Positivt antall

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Post Comment &raquo;
nb_NO: Innleggskommentarer &raquo;

en: Post Content
nb_NO: Innhold i innlegg

en: Post Order
nb_NO: Innleggsrekkefølge

en: Post Spacing
nb_NO: Innlegsavstand

en: Post Structure
nb_NO: Innleggsstruktur

en: Post Title Font
nb_NO: Skrift for innleggstittel

en: Post Title Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse for innleggstittel

en: Posts Query
nb_NO: Spørring for innlegg

en: Posts Structure
nb_NO: Innleggsstruktur

en: Presets
nb_NO: Forhåndsinnstillinger

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvisning

en: Previous %s
nb_NO: Forrige %s

en: Previous Page
nb_NO: Forrige side

en: Price
nb_NO: Pris

en: Primary %s
nb_NO: Hoved %s

en: Primary Footer
nb_NO: Primær sidebunn

en: Primary Header
nb_NO: Primærsidehode

en: Primary Header Button
nb_NO: Primær sidehodeknapp

en: Primary Header Overview
nb_NO: Oversikt over hoved-sidehode

en: Primary Menu
nb_NO: Primær-meny

en: Proceed to checkout
nb_NO: Fortsett til kassen

en: Product Archive
nb_NO: Produktarkiv

en: Product Sidebar
nb_NO: Produkt-sidebar

en: Product Structure
nb_NO: Produktstruktur

en: Products Per Page
nb_NO: Produkter pr. side

en: Profile Text Color
nb_NO: Farge på profiltekst

en: Profile Type
nb_NO: Profiltype

en: Publish Date
nb_NO: Publisert dato

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Ratings
nb_NO: Vurderinger

en: Read More &raquo;
nb_NO: Les mer &raquo;

en: Read Time
nb_NO: Lesetid

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nb_NO: Klar til å publisere ditt første innlegg? <a href="%1$s">Start her</a>.

en: Redirect To Cart Page
nb_NO: Omdirigere til handlekurvside

en: Redirect To Checkout Page
nb_NO: Omdirigere til betalingssiden

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Regular 400
nb_NO: Normal 400

en: Regular 400 Italic
nb_NO: Normal 400 kursiv

en: Related Posts
nb_NO: Relaterte innlegg

en: Related Posts by
nb_NO: Relaterte innlegg av

en: Related post link
nb_NO: Lenke til relatert innlegg

en: Reply
nb_NO: Svar

en: Retina Logo
nb_NO: Retina-logo

en: Review Text
nb_NO: Omtaletekst

en: Review Text is required.
nb_NO: Omtaletekst er påkrevd

en: Review Title
nb_NO: Omtaletittel

en: Review Title is required.
nb_NO: Omtaletekst er påkrevd

en: Reviews
nb_NO: Omtaler

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Right Heavy 25/25/50
nb_NO: Høyre tung 25/25/50

en: Right Heavy 33/66
nb_NO: Høyre tung 33/66

en: Right Sidebar
nb_NO: Høyre sidestolpe

en: Sale!
nb_NO: Tilbud!

en: Scroll To Top
nb_NO: Scroll til toppen.

en: Scroll to Top
nb_NO: Skroll til toppen

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Color
nb_NO: Søkefarge

en: Search Results for: %s
nb_NO: Søkeresultat for: %s

en: Search Submit
nb_NO: Innsending fra søk

en: Search for:
nb_NO: Søk etter:

en: Search icon link
nb_NO: Lenke for søkeikon

en: Search results for: %s
nb_NO: Søkeresultater for: %s

en: Secondary Menu
nb_NO: Sekundærmeny

en: Section 1
nb_NO: Seksjon 1

en: Section 1 Custom Text
nb_NO: Seksjon 1 tilpasset tekst

en: Section 2
nb_NO: Seksjon 2

en: Section 2 Custom Text
nb_NO: Seksjon 2 tilpasset tekst

en: Section Background
nb_NO: Bakgrunn for sekjsonen

en: Section Title
nb_NO: Seksjonsoverskrift

en: Section Title Font
nb_NO: Skrift for seksjonstittel

en: See Library &#187;
nb_NO: Se bibliotek &#187;

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select Cart Icon
nb_NO: Velg handlekurv-ikon

en: Select Menu
nb_NO: Velg meny

en: Semi-Bold 600
nb_NO: Semi-tykk 600

en: Semi-Bold 600 Italic
nb_NO: Halvfet 600 kursiv

en: Separator
nb_NO: Skille

en: Separator Color
nb_NO: Skillefarge

en: Services
nb_NO: Tjenester

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Shipping Text
nb_NO: Forsendelsestekst

en: Shop
nb_NO: Butikk

en: Shop Archive Content Width
nb_NO: Innholdsbredde for butikkarkiv

en: Shop Columns
nb_NO: Butikkolonner

en: Shop Layout
nb_NO: Butikkoppsett

en: Shopping Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Short Description
nb_NO: Kort beskrivelse

en: Show Label
nb_NO: Vis etikett

en: Sidebar
nb_NO: Sidestolpe

en: Sidebar Overview
nb_NO: Oversikt over sidestolpe

en: Sidebar Width
nb_NO: Bredde av sidestolpe

en: Sidebar width will apply only when one of the above sidebar is set.
nb_NO: Bredden til sidebaren vil kun fungere hvis én av sidebarene over har en verdi

en: Single Post
nb_NO: Enkeltinnlegg

en: Single Product
nb_NO: Enslig produkt

en: Single Product Structure
nb_NO: Struktur for enkeltprodukt

en: Single Row
nb_NO: Enkelt rad

en: Site Accessibility
nb_NO: Universell utforming for nettstedet

en: Site Background
nb_NO: Bakgrunn for nettstedet

en: Site Icon
nb_NO: Nettstedsikon

en: Site Identity
nb_NO: Nettstedsidentitet

en: Site Identity Overview
nb_NO: Oversikt over nettstedsidentitet

en: Site Layout Overview
nb_NO: Oversikt over utformingen av nettstedet

en: Site Layouts
nb_NO: Sideoppsett

en: Site Navigation
nb_NO: Nettstedsnavigasjon

en: Site Title
nb_NO: Sidetittel

en: Site Title & Logo
nb_NO: Nettstedstittel og logo

en: Site Title & Logo Settings
nb_NO: Nettstedstittel og logoinnstillinger

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Skip to content
nb_NO: Hopp rett til innholdet

en: Slide Down
nb_NO: Gli ned

en: Slide Up
nb_NO: Gli opp

en: Slide-In
nb_NO: Gli inn

en: Social Color
nb_NO: Farge for sosialt

en: Social Icons
nb_NO: Sosiale ikoner

en: Social Icons %s
nb_NO: Sosiale ikoner %s

en: Social sharing options
nb_NO: Innstillinger for sosial deling

en: Solid
nb_NO: Heltrukken

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nb_NO: Fant ikke noe på det søket. Prøv på nytt med et annet søkeord.

en: Stack
nb_NO: Stable

en: Start typing and press enter to search
nb_NO: Trykk enter når du vil søke.

en: Starter Templates
nb_NO: Oppstartsmaler

en: Stick Above Header
nb_NO: Fest over sidehode

en: Stick Below Header
nb_NO: Fest Under Sidetopp

en: Stick Primary Header
nb_NO: Fest primær sidetopp

en: Sticky Header
nb_NO: Klebrig sidehode

en: Structure
nb_NO: Struktur

en: Style
nb_NO: Stil

en: Sub Menu
nb_NO: Undermeny

en: Submenu
nb_NO: Undermeny

en: Submenu Color
nb_NO: Farge på undermeny

en: Submenu Divider
nb_NO: Undermeny-skille

en: Tagline
nb_NO: Slagord

en: Tagline Font
nb_NO: Skrift for slagord

en: Tagline Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse for slagord

en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: Take Last Item Outside Menu
nb_NO: Ta siste element ut av menyen

en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text / HTML
nb_NO: Tekst / HTML

en: Text / Icon
nb_NO: Tekst / ikon

en: Text / Link
nb_NO: Tekst / lenke

en: Text / Placeholder
nb_NO: Tekst / plassholder

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Text Font
nb_NO: Tekstskrift

en: Text Transform
nb_NO: Transformér tekst

en: Thank you for installing Astra!
nb_NO: Takk for at du installerte Astra!

en: Thank you for your review!
nb_NO: Takk for omtalen!

en: The parent menu should have a # link for the submenu to open on a link.
nb_NO: Foreldermenyen bør ha en #-lenke for at undermenyen skal åpnes på en lenke.

en: Theme Button
nb_NO: Tema-knapp

en: Theme Color
nb_NO: Temafarge

[ctx: Theme starter content]
en: Home
nb_NO: Hjem

en: Thin 100
nb_NO: Tynn 100

en: Thin 100 Italic
nb_NO: Tynn 100 kursiv

en: This page doesn't seem to exist.
nb_NO: Denne siden eksisterer ikke

en: This setting is generally not recommended on special pages such as archive, search, 404, etc. If you would like to enable it, uncheck this option
nb_NO: Denne innstillingen anbefales generelt ikke på spesialsider som arkiv, søk, 404 osv. Hvis du vil aktivere den, fjern merket for dette alternativet

en: This sidebar will be used on EDD Single Product page.
nb_NO: Denne sidekolonnen vil bli brukt til EDD ettprodukt-side

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
nb_NO: Denne sidebaren vil bli brukt på produkt-arkiv, handlekurv, utsjekking og på MIN KONTO-sider

en: This sidebar will be used on Single Product page.
nb_NO: Denne sidebaren vil bli brukt på enslig produktside

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title & Blog Meta
nb_NO: Tittel- og BloggMeta

en: Title & Post Meta
nb_NO: Tittel og innleggsmeta

en: Title Color
nb_NO: Tittelfarge

en: Title Font
nb_NO: Tittelskrift

en: Title Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse for tittel

en: Toggle Button
nb_NO: Veksleknapp

en: Toggle Button Color
nb_NO: Veksle knappefarge

en: Toggle Button Style
nb_NO: Veksle knappestil

en: Toggle Color
nb_NO: Veksle farge

en: Top
nb_NO: Topp

en: Top Border Color
nb_NO: Farge på toppkant

en: Top Border Size
nb_NO: Størrelse toppkant

en: Total + Currency symbol
nb_NO: Total + valutasymbol

en: Total Number of Related Posts
nb_NO: Totalt antall relaterte innlegg

en: Total amount
nb_NO: Totalbeløp

en: Transparent Header
nb_NO: Gjennomsiktig sidehode

en: Transparent Header Button
nb_NO: Gjennomsiktig sidehodeknapp

en: Two Column Grid
nb_NO: To kolonner rutenett

en: Type here..
nb_NO: Skriv her...

en: Typography
nb_NO: Typografi

en: Typography Overview
nb_NO: Oversikt over typografi

en: Ultra-Bold 900
nb_NO: Ultra-tykk 900

en: Ultra-Bold 900 Italic
nb_NO: Ultra fet 900 kursiv

en: Underline
nb_NO: Understrek

en: Underline Content Links
nb_NO: Understrek innholdslenker

en: Unlock
nb_NO: Lås opp

en: Upgrade Now
nb_NO: Oppgrader nå

en: Uppercase
nb_NO: STORE BOKSTAVER

en: Variable Product Button
nb_NO: Produktknapp som kan endres

en: Variable Product Button Text
nb_NO: Varierende tekst til produktknapp

en: Vertical Alignment
nb_NO: Vertikal justering

en: View Details
nb_NO: Se detaljer

en: View all posts by %1$s
nb_NO: Vis alle innlegg av %1$s

en: View your shopping cart
nb_NO: Vis handlekurven

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Website
nb_NO: Webside

en: Week %s
nb_NO: Uke %s

en: What Others Have Said
nb_NO: Hva andre har sagt

en: Wide Center 20/60/20
nb_NO: Bred midt 20/60/20

en: Widget Color
nb_NO: Widget-farge

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Woo Cart
nb_NO: Woo-handlekurv

en: Woo Cart Icon Color
nb_NO: Ikonfarge for Woo handlekurv

en: WooCommerce Cart
nb_NO: WooCommerce-handlekurv

en: WooCommerce Sidebar
nb_NO: WooCommerce-sidestolpe

en: Write a Review
nb_NO: Skriv en omtale

en: You don't have the access
nb_NO: Du har ikke tilgang

en: Your comment is awaiting moderation.
nb_NO: Din kommentar venter på godkjenning.

en: Zoom In
nb_NO: Forstørr

[ctx: breadcrumbs aria label]
en: Breadcrumbs
nb_NO: Brødsmuler

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nb_NO[0]: %1$s hendelser på &ldquo;%2$s&rdquo;
nb_NO[1]: %1$s hendelser på &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: hour archives time format]
en: g a
nb_NO: H

[ctx: minute and hour archives time format]
en: g:i a
nb_NO: H:i

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
nb_NO: Søk &hellip;

[ctx: product categories]
en: %1$s Product | %1$s Products
nb_NO[0]: %1$s produkt
nb_NO[1]: %1$s produkter
